کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

گل های نیلوفر آبی | شگفتی تکرارناپذیر طبیعت |

زیبایی های طبیعت بی شمارند... در این کره ی خاکی اگر هر گوشه و کنار را بگردی طبیعت باز هم می تواند با رنگ و نقش های جدید تو را شگفت زده کند و در هر جا با منظره ای متفاوت از دیگری تو را به وجد آورد. امروز هم با یکی از شگفتی های طبیعت به سویتان آمده ایم تا با یکی از بی نظیر ترین زیبایی های جهان لحظاتی شما را مسحور کنیم؛ به سراغ نیلوفر های آبی می رویم. گلی که طرفداران بسیاری دارد اما در همه جا یافت نمی شود. به هیچ عنوان تماشای این ویدیو زیبا را از دست ندهید و با ما همراه شوید. گلی کمیاب و دیدنی که اصالتا زاده ی کشور مصر است و در گونه های متفاوتی دیده می شود. در گوشه ای از یک دریاچه با یک شگفتی بی نظیر رو به رو می شویم، برگ های پهن و سبز رنگی که در کنار گل های ناز و لطیف  نیلوفر قرار گرفته اند، منظره ای ناب و دیدنی در این خطه ایجاد نمودند. با دقت بنگرید و جزئیات این دریاچه ی شگفت انگیز را کشف کنید. غنچه های بسته و بزرگ این گل که در لا به لای گل های شکوفا شده سر بیرون زده اند و منظره ای زیبا را به وجود آورده اند. حال نوبت آن شده که به تماشای این گل های سفید و صورتی بنشینیم. در هنگامی که محو تماشا می شوید شاید خود را در این آبگیر کوچک تصور کنید که به سوی این گل های زیبا دست دراز می کنید تا لمسش کنید و ترنم گلبرگ هایش را احساس و عطرش را استشمام کنید. اما باید مواظب زنبور های اطرافشان باشید زیرا برای استفاده از شهد این گل زیاد به کنارش می آیند. مناظری که در این ویدیو به تصویر کشیده شده بدون شک یکی از زیبا ترین منظر طبیعی این کره ی خاکی است که هیچگاه از خاطرتان فراموش نخواهد شد. به هیچ عنوان تماشای این زیبایی های بی نظیر طبیعت را از دست ندهید. با کارناوال همراه شوید و لذت ببرید.

7 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
نهیه احمدی

عالیه،بی نظیره.واقعا لازم شد قبل از مرگ ببینمشون

05 فروردین 1398

محمد

عالی

27 اسفند 1397

نازنین

خ قشنگ وعالیتز از عاااااااااااالی ،مرسیییییییییییییییییییی

ناشناس

نیلوفر ؛ واقعا حرف نداره زیباییهای خلقت احسنت

20 آبان 1397

30 مرداد 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست