کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

پارک مانیومنت ولی | طبیعت سرخ پوستی آمریکا

شاید در بسیاری از فیلم های گانگستری و سرخ پوستی متوجه طبیعت خاص و منحصر بفردی شده باشید که رنگ و لعابی متفاوت داشته و در همه ی جای کره ی زمین یافت نمی شود. امروز با یکدیگر راهی پارکی در ایالات متحده آمریکا می شویم، مکانی که متعلق به سرخ پوستان ناواهو است و در فیلم برداری فیلم های این چنینی مورد استفاده قرار می گیرد. می خواهیم با طبیعتی زیبا از قاره ی آمریکا امروز مهمان چشمانتان می شویم. مقصد امروزمان پارک مانیومنت ولی (Monument Valley) یا دره ی یاد بود است. با ما همراه باشید. وسعتی به اندازه ی 371 کیلومتر مربع که در بین ایالت یوتا و آریزونا قرار گرفته و زیبایی منحصر بفردی را بر روی این کره خاکی رقم زده است. هنگام تماشای این منطقه شاهد صخره های کوچکی می شوید که هر یک از روی پایه هایی سست سر بیرون زده اند. این بافت خاص تختال نامیده می شود که در سراسر این منطقه خودنمایی می کند و توجه چشم ها را به خود جلب می کنند. خاکی سرخ رنگ و صخره هایی که هر یک مانند خانه و مقبره ای تاریخی در این منطقه به صورت طبیعی به وجود آمده اند؛ آری انسان هیچ نقشی در شکل دهی به فرم زیبای آن ها نداشته و این نقش دست باد و باران است که این چنین هنر نمایی کرده. بدون شک قرار گرفتن در چنین طبیعت خاصی حال و هوای خاص خود را دارد و لحظه هایی متفاوت را برای هر کس رغم می زند. چشم انداز این منظره زمانی تماشایی تر می شود که غروب خورشید فرا می رسد. در آن لحظات شاهد نوری قرمز رنگ می شویم که بر روی این صخره ها می افتد و یکی از زیباترین چشم انداز های کره ی زمین را پدید می آورد. پوشش گیاهی منطقه هم به بوته های سبزی که از زمین سر بیرون زده اند خلاصه می شود اما ناگفته نماند که در میان همین بوته های کوچک و بزرگ جانورانی همانند خرگوش به چشم می خورند. با کارناوال محو تماشای زیبایی های این منطقه شوید و لذت ببرید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست