کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیو HD شگفتی طبیعت | رقص گیاهان به روایت تصویر

سر بر آوردن از دل خاک به امید روشنی، زیبایی با معنایی دیگر این بار به نمایش گذاشته می شود. کارناوال امروز ویدئویی از رقص گیاهان برایتان فراهم کرده است. با دیدن این ویدئو اولین حس زیبایی که به سراغتان می آید، حس تازگی و طراوت است. این بار لحظه ی تولد یک گیاه، درست زمانی که سر از خاک بیرون می آورد را به تماشا بنشینید. در ویدیو امروزمان تنفس گیاهان به نمایش گذاشته شده است از زمانی که روز های ابتدایی زندگیشان شروع می شود، سپس آرام آرام و با عشوه ادامه می دهند و حضورشان را به همگان اعلام می کنند. آن ها آمده اند تا طعم زندگی را بچشند و از آن لذت ببرند. این تصاویر واقعی هستند ، این نازنین گیاهان نیز موجوداتی زنده هستند درست همانند ما. رقص به همراه موسیقی دلنواز و رنگ سبز زندگی‌بخش این گیاهان، بسیار برایتان دلچسب خواهد بود.  کافی است چشم بدوزید و به این رنگ ها و به حرکات خیره شوید و در پس هر حرکت به ورای خلقتش بیندیشید. در این ویدیو تصاویری خارق العاده به نمایش گذاشته می شود از رشد این گیاهان پر جنب و جوش گرفته تا تنفس عمیقشان برای بقا. آنها شروع به رشد نموده و با تابش آفتاب و تنفسی عمیق لبخندی  زده و سپس شکوفا می شوند. رقص دل انگیز سبز چرده های زنده برایتان جلوه گر زندگی پر از امید خواهد بود. از دانه ای در دل خاک تا گیاهی تنومند به روایت تصویر همراه شما خواهیم بود. با دقایقی سرشار از آرامش همراه کارناوال محو تماشای زندگی سبز شوید، از آغاز رشد تا نهایت لطافت و لذت را در بند بند وجودتان احساس کنید. تنها چند دقیقه همه چیز را کنار بگذارید و به میهمانی گیاهان بیایید؛ میهمانی که شور و امید دارد و هر چه حس خوب است به تو پیشکش می کند. همراه کارناوال باشید.

2 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
یاسمن

عالیییییییی

29 تیر 1397

Azar

خیلی عالییییی

13 دی 1395

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست