کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

طبیعت گردی در آمریکا | ماجراجویی در آریزونا و یوتا

نظرتان در مورد طبیعت گردی در آمریکا چیست؟ می خواهیم شما را به ایالت های آریزونا و یوتا ببریم و زیبایی های طبیعت را در این دو ایالت برای تان به نمایش بگذاریم. طبیعت زیبای آریزونا را از نظر می گذرانیم و به ماجراجویی در آن می پردازیم. شگفتی های طبیعت یوتا را هم به تصویر می کشیم و جلوه هایی حیرت انگیز از آن را نشان تان می دهیم. خودتان را برای این سفر مجازی آماده کنید و تماشای این ویدیوی دیدنی را از دست ندهید.

سفرمان با صدای آرامش بخش جریان آب آغاز می شود، سپس از بالا به تماشای طبیعت سحر انگیز می پردازیم و دیدن غروب خورشید را از دست نمی دهیم. آسمان شب هم زیبایی های خودش را دارد و برای مدتی ما را محو تماشای خود می کند. در ادامه دره ها و صخره ها یکی یکی از پیش چشم مان می گذرند و حال و هوایی دیگر را برای مان به ارمغان می آورند.

آنچه در این ویدیو می بینید، گذری کوتاه است به جاذبه های طبیعی شگفت انگیز که در مکان های مختلفی قرار دارند. نگاهی به پارک ملی زایان (Zion National Park) و زایان کنیون (Zion Canyon) در ایالت یوتا داریم که وسعتش به 594 کیلومتر مربع می رسد و در گذشته های دور سکونتگاه سرخ پوستان بوده است. در همین ایالت، سری هم به پارک ملی برایس کنیون (Bryce Canyon National Park) می زنیم که وسعتی در حدود 145 کیلومتر مربع دارد و سازنده ویدیو برای به تصویر کشیدن ماه کامل، چند شب را در آنجا گذرانده است. به سراغ منطقه تفریحی و ملی گلن کنیون (Glen Canyon National Recreation Area) می رویم که بیش از 5000 کیلومتر مربع را در دو ایالت یوتا و آریزونا در بر می گیرد. مهم ترین جاذبه ای که در این ویدیو به سراغش می رویم، گرند کنیون (Grand Canyon) معروف است که در ایالت آریزونا قرار دارد. 

برای دیدن همه این زیبایی ها، دقایقی را با کارناوال باشید و به تماشای این ویدیو بنشینید.

Video Details


Music: Entering Twin Falls Music by Nicholas Gunn

4 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
ناشناس

Ok naice

11 دی 1397

نوربخش فرهادی

واقعا جای دیدنی وپرهیجان است بهشت دنیاست

01 تیر 1397

فرزاد
عالی .واقعا زیباست.خسته نباشید

13 خرداد 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست