ویدیو HD

طبیعت ونکوور | زیبایی مسحور کننده کانادا

امروز با یکدیگر در کارناوال راهی تماشای زیبایی های مکانی می شویم که تا کنون به آن جا سفر نکردیم. مقصد امروزمان ونکوور، شهری جزیره ای در استان بریتیش کلمبیای کشور کانادا است. می خواهیم طبیعتی وصف ناپذیر را برایتان به تصویر بکشیم و شما را با صحنه هایی خارق العاده رو به رو کنیم. از لمس موج ها در کنار دریا تا گذر از جنگل های سرسبز و مسحور کننده. سفر امروزمان را به هیچ عنوان از دست ندهید و باری دیگر با کارناوال همراه شوید.

از راه رفتن خرچنگی در ماسه های سفید رنگ کنار دریا تا چرای آهویی در میان مناظر سرسبز جنگل، از تماشای قو های در حال شنا تا لمس اندام لطیف ستاره های دریایی از معجزه ای در خلقت سخن می گوییم. از مناظری که تمامی وجودتان را به وجد می آورد. به تماشای جزر و مد آب دریا می نشینیم و در حرکت آرام رودخانه ی وسیع اش قایق رانی می کنیم.

از طلوع تا غروب خورشید، از روشنایی روز تا تاریکی شب در جستجوی مناظر خیره کننده هستیم. صفای چای آتشی یا چشیدن مزه ی صدف کبابی، گذر از  کنار فک های دریایی بومی این منطقه و خانه های زیبای این منطقه که سبکی خاص در معماری را برایمان به تصویر می کشند را در دقایق کوتاه پیش رو به شما بینندگان عزیز کارناوال تقدیم می کنیم.

پیاده روی در میان این گندم های طلایی رنگ، در کنار ساحلی شگفت انگیز، لا به لای درختان جنگلی پر از مه، یا چادر زدن در کوهستان و جمع کردن صدف های به ساحل رسیده را خود تجربه کنید. تنها کافی است چشمانتان را ببندید و تمام خستگی های روزمره را کنار گذاشته و گام به گام با ما راهی تماشای شگفتی های این جزیره در کنار خود شوید.

با اتمام سفر قایقمان را به خشکی باز می گردانیم و زیبایی های این دیار را در ثانیه هایی کوتاه با خود مرور می کنیم.

پس از تماشا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

با کارناوال همراه باشید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET