کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

طبیعت وین | لمس زیبایی های فصل بهار

بهار، زمانی که خداوند بیش از پیش هنرمندی و قدرتش را به رخ انسان ها می کشد؛ امروز باری دیگر به تماشای زیبایی های طبیعت در فصل بهار در کشوری اروپایی می نشینیم. مقصد امروزمان کشور وین است. اما می خواهیم زیبایی های طبیعی منطقه را ببینیم و لذت ببریم. از شکوفه های بهاری درختان گرفته تا سرسبزی جنگل های پر از گیاهان مختلف که در این فصل زیبایی های منحصر بفردی را به شما هدیه می دهند. تماشای این ویدیو زیبا و دیدنی را به هیچ عنوان از دست ندهید و باری دیگر با ما همراه شوید.

از پرندگانی که بر روی درختان آواز می خوانند تا گیاهانی که به تازگی سر بیرون زده اند، در میان این طبیعت بکر همه ی موجودات زنده مژده ی زندگی تازه و طراوت و شادابی می دهند. با جویبار آبی که پس از مدت ها یخبندان دوباره جریان یافته همسفر می شویم تا زیبایی ها را بنگریم. در هر گوشه و کنار بیشتر از همه شکوفه های رنگارنگ خود نمایی می کنند و بدون شک که این شکوفه ها یکی از معجزات دیدنی فصل بهارند. انواع گل های رنگارنگ دیگر هم شکوفا شدند و در کنار زیبایی های دیگر به شما سلام می دهند. اما در میان این همه شگفتی دیدن طاووس سفید که پر هایش را باز کرده بسیار جذاب است.

 اردک ها، لاکپشت ها و قورباغه ها، زنبور های عسل بر روی گل ها، سنجاب های کوچکی که پس از مدت ها از لانه هایشان بیرون آمده اند را هم در ویدیو امروز مشاهده می کنیم. با تماشای این ویدیو خواهید دانست که فصل های بهار کشور وین زمانیست که هر طرف را نگاه کنید انواعی مختلف از گل های رنگارنگ سر بیرون زده اند و در کنار هم طبیعتی رنگارنگ را به چشمانتان تقدیم می کنند.

تماشای ویدیو امروز کارناوال را به هیچ عنوان از دست ندهید و محو تماشای بهار های رنگین کشور وین شوید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست