کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

پارک بین المللی کوه های راکی | زیبایی با عظمت آمریکا

ایالات متحده آمریکا، پهنه ای که زیبایی های فراوان و منحصر بفردی را در خود جای داده. امروز با یکدیگر به اعماق ارتفاعاتی زیبا و عظیم در این پهنه سفری می کنیم؛ مکانی طبیعی و خارق العاده که از لحظه لحظه تماشایش غرق در آرامش خواهید شد. با ما در این لحظات همراه شوید و ساعاتی کوتاه را در کنار کارناوال لذت ببرید. کوه های راکی نامی آشنا در کتاب های جغرافی سالیان گذشته یمان، کوهی که با شنیدن نامش شاید چیزی جز زیبایی و عظمت در ذهنمان نقش نبندد. مقصد امروزمان طبیعت زیبای پارک بین المللی کوه های راکی واقع درکلرادو آمریکاست. کوهستانی که از شمال غربی این سرزمین تا جنوب غربی کشیده شده و طبیعت خاصی را رغم زده است؛ طبیعتی که هر آن چه از زیبایی هایش بگوییم کم است. برای به دست آوردن لحظاتی آرامش بخش چشمانت را ببند و تک تک این کلمات را احساس کن. دریاچه ای وسیع و بسیار آرام، مرغابیان در حال شنا، منظره ی درختان کاج بلند و انبوه و در پشت آنها عظمتی مرتفع و خاکستری رنگ در حال جلوه گری ... عظمتی با شکوه بر پنه ی این دیار ... ارتفاعات راکی. هوای تمیز و آسمان آبی، سرسبزی گیاهان روییده در لا به لای صخره ها، ابر های سفید و ریزش آبشار های طبیعی از ارتفاعات بی شک این منطقه را تبدیل به منطقه ای فوق العاده جذاب برای کوهنوردان نموده، به طوری که کوهنوردان را در همه جای این کوه های سر به فلک کشیده ی زیبا مشاهده می کنید که در حال ماجراجویی و لذت از طبیعت خداوند و البته ورزش برای تندرستی هستند که قطعا بهترین مکان را برای این کار انتخاب کرده اند. و اما در تصاویری هم به سراغ بافت غنی جانوری منطقه می رویم. از ماهی های طبیعی دریاچه گرفته تا گوزن های شاخدار زیبای بزرگ که در حال چِرا و زندگی زیبایی در این کوه های سرسخت هستند. همه را به تو نشان می دهیم تا لذت ببری و تجربه های جدید کسب کنی. هرچه از این ارتفاعات بالاتر برویم ابرهای متراکم و سفید به ما نزدیک تر می شوند، می توانی تا جایی پیش روی که غرق در این ابر ها شوی و از این مناظر منحصر بفرد حیرت زده بمانی. در ارتفاعات پایین تر شاهد جاری شدن رود های پر آب و خروشان حاصل از آب شدن برف ها می شوی، رود هایی زیبا که با قدرت بر دل سنگ ها می کوبند و گوشه ای از مناظر خارق العاده ی این پارک بین المللی را تشکیل می دهد. لحظه ای درنگ نکن و هر چه سریع تر به تماشای این عظمت خلقت پروردگار بنشین و لذت ببر. با کارناوال همراه باشید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست