کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیو تایم لپس از برج ایفل پاریس

نظرتان درباره تماشای یک ویدیو تایم لپس از برج ایفل پاریس چیست؟ برجی تماما فلزی که به عنوان نماد شهر عشاق شناخته می‌شود و تصویرش بر روی بسیاری از کارت پستال‌های پاریس به چشم می‌خورد. همه ما تا حدودی با این سازه آشنا هستیم و تماشای تایم لپس برج ایفل برای‌مان خالی از لطف نخواهد بود. در این ویدیو می‌توانید منظره این برج را در شب و روز مشاهده کنید و از نورپردازی چشمگیر آن لذت ببرید. البته ما علاوه بر نمایش ویدیو پیش رو، توضیحاتی هم درباره برج ایفل به شما ارائه می‌دهیم تا اگر مایل بودید، بیشتر از این شاهکار معماری بدانید.

برج ایفل در شمال غربی پارک شان دو مارس (Champ de Mars) قرار دارد و با احتساب آنتن، ارتفاعش به 324 متر می‌رسد. این برج درست در کنار رود سن قرار گرفته است و جزوی از منطقه 7 شهری پاریس به حساب می‌آید. برج ایفل که در ابتدا با نام برج 300 متری شناخته می‌شد، توسط گوستاو ایفل (Gustave Eiffel) و چندی از همکارانش به مناسبت نمایشگاه جهانی 1889 پاریس ساخته شده است. جالب آنکه در ابتدا، عده‌ای از مردم شهر از بابت ساخت غول فلزی در قلب شهر پاریس احساس نارضایتی می‌کردند و حتی گروهی سیصد نفره از هنرمندان، مجسمه‌سازان، نویسنده‌ها و معماران نامه‌ای اعتراضی به برگزارکنندگان نمایشگاه پاریس فرستادند و تقاضا کردند ساخت این "برج مسخره" (Ridiculous Tower) را متوقف کنند! با این وجود گوشی بدهکار حرف‌ها و اعتراضات این هنرمندان نبود و در نهایت در تاریخ 31 مارس 1889 کار ساخت برج ایفل به پایان رسید. البته با به پایان رسیدن کار ساخت این سازه، بسیاری از مخالفان، نامه عذرخواهی نوشتند و زبان به تحسین برج ایفل گشودند. 

نکته جالب دیگر درباره ایفل آن است که در ابتدا قرار بود این سازه فقط به مدت 20 سال در شهر پاریس باشد و پس از آن تخریب شده و جای خود را به بنای دیگری بدهد، اما با گذشت زمان، تصور شهر پاریس بدون برج محبوبش ممکن نبود و در نتیجه، این سازه زیبا برای همیشه میهمان پایتخت فرانسه باقی ماند. 

اگر مایلید بیشتر از جاذبه‌های فرانسه بدانید، بر روی لینک دیدنی ها و تفریحات فرانسه کلیک کنید. 


:Video Details

Produced By: Liban Yusuf

Music: La Vie En Rose By Louis Armstrong

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست