کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر زوج گردشگر خارجی به ایران | ماجراجویی در سرزمین کهن

ایران و زیبایی هایش آن قدر جذاب و منحصر به فرد هستند که افراد را در آن سوی مرزها نیز وسوسه می کنند تا بار و بندیل شان را جمع کنند و خودشان را به این کشور تماشایی برسانند. از نظر آنها ایران کشوری کمتر شناخته شده است که بسیاری آن را به خوبی نمی شناسند و ترسی خاص از سفر به این سرزمین کهن دارند. با وجود تبلیغات منفی علیه کشورمان سالانه گردشگران خارجی بسیاری قدم به این خاک می گذارند و به ماجراجویی می پردازند. آنها با کوله باری پر از شک و تردید به ایران می آیند و در بازگشت، آن را پر از عشقی می کنند که از مردمان این مرز و بوم دریافت کرده اند. در ویدیوی امروز کارناوال با دو گردشگر خارجی همراه می شویم که زیبایی های ایران عزیزمان را دیده و تجربه های شان را در این کشور با دیگران به اشتراک گذاشته اند. با ما باشید و از دیدن این ویدیو لذت ببرید.

همسفران مان سارا و مایکل هستند؛ زوجی که زمان زیادی را در سفر گذرانده و بسیاری از کشورهای جهان را دیده اند. آنها عاشق کشف مقاصد جدید هستند و همیشه به دنبال تجربه های تازه می گردند. این زوج دوست داشتنی درباره سفر خود به ایران می گویند:

ما سه هفته در ایران بودیم و در این مدت 9000 کيلومتر سفر جاده ای داشتیم. این ویدیو حاصل همین سفر به یادماندنی است. در این تصاویر تنها بخشی از زیبایی های بی پایان این کشور را می بینید و البته مهم ترین چیزی که نتوانستیم آن را در قالب تصاویر در آوریم، مهر و محبت مردم این کشور بود. اگر از ماجراجویی لذت می برید، سفر به ایران بهترین خاطره شما خواهد شد. 

در این ویدیو می بینیم که آنها به شهرهای مختلف ایران از جمله اصفهان، شیراز، کاشان، تهران، کرمانشاه و ... سر می زنند و از گشت و گذارشان حسابی لذت می برند.

با کارناوال همراه باشید...

2 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
امیر

انشا... یک روز شاهد باشیم که تعداد گردشگران خارجی از ایران خیلی خیلی زیاد بشه...

01 شهریور 1397

sara

عالیه

22 خرداد 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست