کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | ویدیو HD از سفر به اهرام ثلاثه مصر

اهرام مصر را از نزدیک خواهیم دید و تاریخ کهن آن ها را لمس خواهیم کرد. زمانی که وارد اهرام می شوید گویی به دنیایی دیگر پا گذاشته اید. همراه با کارناوال باشید. در این ویدیو به اهرام مصر سری می زنیم و از نزدیک به تماشای آن ها می نشینیم. مصر، کشوری در شمال آفریقا است که در روزگار کهن فرعون ها بر آن فرمانروایی می کردند، در اوج شکوه و قدرت. در آن زمان اهرام زیادی به دست این پادشاهان ساخته شده است که هرکدام هدفی خاص را دنبال می کردند. هدفشان در خود جای دادن این فرعون ها بوده و نگهداری آن ها تا روز رستاخیز و دوباره زنده شدن فرعون ها. پس از مرگ فرعون او را مومیایی می کردند و بعد ار برگزاری مراسم خاص او را به همراه طلا و جواهر و گاهی همسر هایشان در مقبره ها قرار می دادند. مصریان باستان به زندگی پس از مرگ اعتقاد داشتند. زندگی که بعد از مرگ در انتظارشان بود بسیار زیبا تر از زندگی قبل از مرگشان تصور می شده است. این مقبره ها درون اهرام بودند و دسترسی به این مقبره ها امروزه بسیار سخت انجام می شود. یکی از این اهرام هرم بزرگ جیزه می باشد که بزرگترین هرم محسوب می شود. در مرکز این هرم مقبره ی خوفو، فرعونی که در دوره ی چهارم فرمانروایی می کرد قرار گرفت است. جالب است که بدانید سالیانه گردشگران زیادی برای دیدن این اهرام به کشور مصر سفر می کنند تا شکوه و عظمت دوران فراعنه ی مصر را ببینند و لمس کنند. ما نیز با تماشای این ویدیو گویی به مصر سفر کرده ایم و در کنار اهرام مصر قدن می زنیم. باد می وزد و به موسیقی زیبا و جالب گوش فرا می دهیم و می توان گفت که حسی توام با هیجان و کنجکاوی تمام وجود ما را فرا گرفته است.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست