کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیویی از گرینلند

ویدیویی از گرینلند را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم و می‌خواهیم زیبایی‌های این سرزمین یخ‌زده را برای‌تان به تصویر بکشیم. طبیعت گرینلند بسیار زیبا و تماشایی‌ست و بخش اعظمی از دیدنی های گرینلند را در بر می‌گیرد. در این ویدیو، می‌توانید گوشه‌ای از چشم‌انداز تماشایی این سرزمین را که در پایتخت آن، یعنی شهر نوک (Nuuk) واقع شده است از نظر بگذارنید و مروری بر این خطه زیبا داشته باشید.

در ادامه، معرفی کوتاهی هم از نوک و سرزمین گرینلند خواهیم داشت تا علاوه بر تماشای ویدیو، کمی با این منطقه قطبی آشنا شوید. 

سرزمین گرینلند ناحیه‌ای خودگردان از کشور دانمارک است که در آب‌های اقیانوس منجمد شمالی واقع شده است. در ابتدا تنها اسکیموها در این سرزمین زندگی می‌کردند که بومی این خطه به حساب می‌آیند اما در چند قرن گذشته مهاجران دانمارکی هم به این منطقه آمده و بخشی از جمعیت اینجا را به خود اختصاص داده‌اند. با وجود آنکه گرینلند در واژه به معنای سرزمین سبز است، اما به جرات می‌توان گفت سرزمین سفید نام مناسب‌تری برای این ناحیه به حساب می‌آید، زیرا همانطور که در ویدیو می‌بینید، بخش اعظمی از اینجا با برف پوشیده شده است و به‌ جز چند نقطه محدود از آن، بقیه نواحی خالی از سکنه هستند. 

شهر نوک که عنوان پایتختی گرینلند را بر دوش دارد، بزرگترین شهر این سرزمین نیز به حساب می‌آید و همین‌طور به عنوان مرکز اقتصادی کشور شناخته می‌شود. این شهر در سال 1728 میلادی، تولد یک دولتمرد دانمارکی نروژی پایه‌ریزی شد. دو شهر ایکالویت (Iqaluit) و سینت جانز (St. John's) از کانادا و ریکیاویک (Reykjavík) از ایسلند نزدیکترین شهرها به نوک هستند. بد نیست اشاره کنیم که نوک تقریبا یک سوم از جمعیت گرینلند را در بر می‌گیرد و همینطور مرتفع‌ترین ساختمان‌های این منطقه نیز در نوک واقع شده‌اند. 

اگر مایلید ویدیوهای HD طبیعت در کارناوال را تماشا کنید، بر روی لینک کلیک کنید. 


:Video Details

Produced By: One Man Wolf Pack

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست