کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

نمایش طبیعت رویایی گرینلند | سرزمین یخ و زیبایی

زیبایی دنیای پیرامون ما فراوان است؛ از دشت و جنگل های مرطوب و گرم استوایی تا طبیعت یخی قطب شمال که همه و همه در کنار هم در این کره خاکی جمع شده اند. امروز از میان تمامی این زیبایی ها به گرینلند قدم می گذاریم. ویدیویی برایتان تهیه نموده ایم تا زیبایی طبیعت متفاوت و خاص این کشور کوچک را برایتان به نمایش بگذاریم. با ما همراه باشید. منظره های زیبای زمستانی همانند صخره هایی یخی عظیم والثه ای را به نمایش می گذاریم که بر اثر گرم شدن هوا در حال جدا شدن و فرو ریختن هستند یا یخ های آبی رنگی که در کنار رودخانه می درخشند و سورتمه هایی که در یخ بندان توسط سگ ها در حال حرکت هستند. وقتی از گرینلند حرف می زنیم نمی توان یاد شفق قطبی سبز رنگش در کوهستان برفی نیفتاد یا آسمان آبی با ابر های متراکمش را نادیده گرفت. گل ها و قاصدک هایی که در کنار رودخانه روزهای ابتدایی زندگی خود را می گذرانند و گاومیش قوی هیکل گرینلندی که هر کدام ویژگی و عطر و بوی خاصی به این سرزمین داده اند. همگی زیبایی خاص خود را دارند.  البته مردمانی که به آب و هوای خنک آن جا عادت کرده اند و در آب های یخی و سرد آن جا مشغول شنا هستند هم برای ما منظره ای جالب و زیباست. خانه های ویلایی و رنگارنگ این کشور که رو به روی دریا قرار گرفته اند و بافت جانوری منطقه نیز به زیبایی در ویدیو نمایش داده می شوند. مزرعه های کشاورزی و رودخانه های پر ماهی و ل های رنگارنگی که در هر گوشه و کنار روییده اند نیز از دیگر مناظر زیبای پیش رو هستند پس به هیچ عنوان تماشای این ویدیو زیبا از گرینلند را از دست ندهید. با کارناوال همراه باشید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست