کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیویی از زندگی ایران | تجربه سفر توریست خارجی

به تماشای ویدیویی از مردم ایران بنشینید و نگاهی بر چهره‌های هموطنانمان داشته باشید. در این ویدیو از ایران، مردمی از شهرهای کشورمان به تصویر کشیده شده‌اند و پرتره هرکدام از آن‌ها داستان‌ها و روایت‌هایی برای خود دارد. این ویدیو، ایران از نگاه یک گردشگر خارجی را خواهید دید و با دوربین این گردشگر که دنیل برین (Daniel Bryn) نام دارد در سطح شهرهای کشور گشت می‌زنید و از زیبایی شهرها و آشنایی با مردم محلی لذت خواهید برد. 

در ویدیو پیش رو نماهایی از شهرهای ایران را نیز به صورت تایم لپس مشاهده خواهید کرد؛ از جمله این چشم‌اندازها، باید به نمای میدان نقش جهان اصفهان اشاره کرد. این میدان که به صورت رسمی به عنوان میدان امام شناخته می‌شود، بخشی از یک مجموعه تاریخی به شمار می‌رود و میان گردشگران بسیار محبوب است. باید بدانید آنچه که این میدان را از سایر همتایانش متمایز می‌کند شکل مستطیلی آن است که با ظاهر دایره‌ای یا بیضی شکلِ بسیاری از میادین معمول و رایج، تفاوت دارد. این میدان مستطیلی، ۵۶۰ متر و ۱۶۰ متر عرض دارد و میزبان تعدادی از آثار تاریخی شاخص در کشورمان است از جمله کاخ عالی قاپو، مسجد شیخ لطف الله، مسجد امام و ... .

همچنین در این ویدیو نماهایی زیبا از شهر تهران را نیز خواهید دید. بزرگراه‌ها و گذر خودروها در طول شبانه روز، منظره‌ای جالب به وجود آورده‌اند و در بخش‌هایی از ویدیو می‌توانید برج میلاد را نیز در پس زمینه تماشا کنید که در کنار برج آزادی از شاخص‌ترین نمادهای پایتخت به حساب می‌آید. برج میلاد تهران سازه‌ای با ارتفاع 435 متر است که در طول 11 سال ساخته و در ۱۶ مهر ۱۳۸۷ با شعار " آسمان نزدیک است " افتتاح شد. این سازه به عنوان ششمین برج مخابراتی دنیا شناخته می‌شود و چندی از تفریح‌های جذاب و سالن‌های باشکوه را در خود جای داده است. 

برای چند دقیقه به تماشای این ویدیو بنشینید و از زیبایی‌های کشورمان لذت ببرید.

 


:Video Details

Produced By: Daniel Bryn

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست