کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیویی از دیدنی های کی یف | سفر به پایتخت اوکراین

در این مطلب ویدیویی از دیدنی های کی‌یف را با شما به اشتراک گذاشته ایم و می خواهیم کمی از پایتخت زیبای کشور اوکراین بگوییم. شهر کی‌یف در حین جنگ جهانی دوم، مقاومت و ایستادگی بالایی داشت و به همین خاطر، به آن لقب سرزمین قهرمان ها را داده اند، همین موضوع باعث شده تا در میان دیدنی های کی‌یف، سازه ها و نمادهای زیادی از این دوران تلخ به چشم بخورد. علاوه بر این چون این جا از مراکز مذهبی اروپای شرقی و مسیحیت ارتدوکس به حساب می آید، در بین جاذبه های کی‌یف، کلیساهای متعددی هم نظر گردشگران را جلب می کنند. در ادامه، به تعدادی از این بناها و سازه ها اشاره می کنیم:

یادبود مادر لند | The Motherland Monument: اولین بار از این تندیس در سال 1981، به عنوان بخشی از موزه ملی تاریخ جنگ جهانی دوم اوکراین رونمایی شد. یادبود سرزمین مادری، 102 متر ارتفاع دارد و نمایانگر زنی ست که شمشیری بر یک دست و سپری در دست دیگر دارد و هر دو را در هوا نگه داشته است.

کلیسای سنت سوفیا | Saint Sophia's Cathedral: کلیسای سنت سوفیا، با سیزده گنبد طلایی اش، یکی از برترین جاذبه های شهر کی‌یف است و هر گردشگری که به این جا می آید حتما بازدیدی از آن خواهد داشت. این کلیسا از میراث جهانی یونسکو شمرده می شود و قدمتش به قرن یازدهم میلادی می رسد. 

در سال ۱۰۳۷ بود که این بنا به دستور پادشاه یاروسلاو ساخته شد و در حال حاضر، مقبره این پادشاه نیز درون کلیسا قرار دارد.

میدان استقلال | Independence Square: استقلال، میدان مرکزی شهر کی‌یف است و یکی از میادین اصلی شهر به شمار می رود. جالب اینکه این مکان نام های بسیاری دارد اما در حال حاضر، به سادگی، فقط آن را میدان (Maidan) می خوانند. از سال 1990 و جنبش های انقلابی که در این میدان رخ داد، این مکان به عنوان مرکز مهمی برای رویدادهای سیاسی شناخته شد و امروزه نیز در حین رویدادهای مهم سیاسی، مردم در این منطقه گرد هم می آیند و روزهای ملی کشور در این جا جشن گرفته می شود. 

صومعه کی‌یف پچرسکی لاورا | Kiev Pechersk Lavra: صومعه کی‌یف پچرسکی لاورا یکی دیگر از جاذبه های محبوب شهر کی‌یف است که در فهرست میراث جهانی یونسکو هم قرار دارد. این صومعه در تپه های غربی رودخانه دنیپر (Dnieper River) واقع شده است و برای مسیحیان ارتودکس اهمیت ویژه ای دارد.  

برای دیدن ویدیویی دیگر از کی یف، مطلب سفر به کی یف | تماشای پایتخت اوکراین را از دست ندهید.


:Video Details

Produced By: One Man Wolf Pack

WebSite: onemanwolfpack.de

PHOTOGRAPH BY: FMAJOR, GETTY IMAGES

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های نیکسام محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست