ویدیو HD

ویدیویی از شهر کویت

در این مطلب ویدیویی از شهر کویت را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم و می‌خواهیم زیبایی‌های این شهر که پایتخت کشور کویت است، را برای‌تان به تصویر بکشیم. بسیاری از ما با آمدن نام کویت، به یاد مهاجرانی می‌افتیم که برای کار و درآمدزایی راهی این خطه می‌شوند، اما باید بدانید جاذبه های شهر کویت هم بسیار زیاد هستند و این نیز می‌تواند، مسافران زیادی را به سوی این منطقه بکشاند؛ به ویژه در سال‌های اخیر که تمامی کشورهای دنیا سرمایه‌گذاری قابل توجهی روی صنعت گردشگری خود کرده‌اند و کویت نیز از این قاعده مستثنی نیست. به شما پیشنهاد می‌کنیم برای تماشای تعدادی از دیدنی های کویت، تماشای ویدیوی پیش روی‌تان را از دست ندهید و همچنین با خواندن ادامه مطلب، با برخی از این دیدنی‌ها و جاذبه‌های شاخص بیشتر آشنا شوید. 

برج مخابراتی کویت | Liberation Tower: این برج که با نام‌های برج تحریر یا آزادی هم شناخته می‌شود در تاریخ 10 مارس 1996 در شهر کویت افتتاح شد. برج مخابراتی کویت ۳۷۲ متر ارتفاع دارد و دومین سازه بلند کشور کویت و سی و نهمین سازه بلند در جهان به حساب می‌آید. 

برج‌های کویت | Kuwait Towers: برج‌های کویت از شاخص‌ترین جاذبه‌های شهر کویت هستند و از سه برج بلند و باریک تشکیل می‌شوند. این برج‌ها از تاریخ 26 فوریه 1977، در کنار خلیج فارس قد علم کرده‌اند. بد نیست بدانید این برج‌ها بین مارس 2012 تا 2016 امکان بازدید نداشتند و در نهایت با یک فستیوال آتش بازی باشکوه، مجددا بازگشایی شدند. 

سوق المبارکیا | Souq Al Mubarakeya: این سوق یا بازار که به عنوان یکی از قدیمی‌ترین سوق‌های کویت شناخته می‌شود تا پیش از کشف و استخراج جامع نفت، به عنوان یکی از بزرگترین مراکز داد و ستد کاربری داشت. این بازار شناخته‌شده در حال حاضر بین خیابان‌های عبدالله المبارک، عبدالله السالم و فلسطین واقع شده است و حداقل 200 سال قدمت دارد. بد نیست بدانید این بازار در حین حمله عراقی‌ها در سال 1990 آسیب‌های جدی دیده بود اما دوباره بازسازی شد و به فعالیت خود ادامه داد. 

برای تماشای دیگر ویدیوهای HD از جاذبه‌های شهرها و کشورها، پیشنهاد می‌کنیم روی لینک کلیک کنید.


:Video Details

Produced By: MJ Arti

Music: Talismanic By ATB

6 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
ashkan sr

یه زمانی مقصد آرزوهای خیلی از ایرانیا برای کار بود

13 تیر 1399

کاربر مهمان

ز کویت رخت بر بستم.....

03 تیر 1399

کاربر مهمان

متاسفانه چند دهه هست که از دنیا عقب افتادیم ...

01 تیر 1399

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET