ویدیو HD

ویدیویی از جزیره لانزاروته | گشتی در جزایر قناری

در این مطلب کارناوال ویدیویی از جزیره لانزاروته را با شما به اشترک گذاشته‌ایم و می‌خواهیم شما را با این جزیره محبوب و زیبا آشنا کنیم. شاید این اولین باری باشد که نام لانزاروته به گوش‌تان می‌خورد و ممکن است حتی ندانید که لانزاروته کجاست؟ در این مطلب، علاوه بر به اشتراک گذاشتن ویدیویی زیبا از این جزیره، توضیحاتی هم درباره آن می‌دهیم و شما را با منطقه‌ای که لانزاروته در آن قرار گرفته است آشنا می‌کنیم.

لانزاروته یکی از جزایر قناری‌ست و شرقی‌ترین و شمالی‌‌ترینِ این جزایر به حساب می‌آید. این جزیره در آب‌های اقیانوس اطلس جا خوش کرده است و سواحلی بکر و دیدنی در کنار این اقیانوس دارد. این جزیره بخشی از استان لاس‌پالماس اسپانیا به حساب می‌آید و شهر آرثیفه (Arrecife) عنوان پایتختی آن را به خود اختصاص داده است. همچنین بد نیست بدانید جزیره لانزاروته در 125 کیلومتری سواحل شمالی قاره آفریقا واقع شده و حدود 1000 کیلومتر از شبه جزیره ایبری فاصله دارد. 

مساحت جزیره لانزاروته 845.94 کیلومتر مربع است و از نظر وسعت، مقام چهارم را در میان جزایر قناری دارد. همین‌طور، با وجود جمعیت 149183 نفره، این مکان بعد از تنریف (Tenerife) و گران کاناریا (Gran Canaria) به عنوان سومین جزیره پرجمعیت جزایر قناری شناخته می‌شود. جزیره لانزارونته حیات وحش و پوشش گیاهی مخصوص به خود را دارد و همین ویژگی‌های خاص موجب شده تا اینجا از سال 1999 توسط یونسکو به عنوان یک ذخیره‌گاه طبیعی معرفی شود. 

درباره تاریخچه این جزیره زیبا، اینگونه بر می‌آید که اولین جزیره از جزایر قناری به شمار می‌رفته که به عنوان سکونتگاه مردم انتخاب شده است. فِنیقیان که از اقوام سامی‌تبار بودند و در حوزه دریای مدیترانه زندگی می‌کردند، اولین ساکنان این جزیره به بودند و در حدود سال 1100 پیش از میلاد، اینجا را به عنوان سکونتگاه خود برگزیدند. گفته می شود پس از سرنگونی امپراتوری روم جزایر قناری تا سال ۹۹۹ میلادی خالی از سکنه شدند و در حدود این تاریخ، اعراب به این جزیره آمدند. 

برای تماشای ویدیوهای HD از دیگر شهرها و کشورهای جهان، به صفحه ویدیو از نقاط مختلف دنیا در کارناوال نگاهی بیندازید.


:Video Details

Produced By: Z dronu

2 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
abani

خيلى زيبا بود

07 اردیبهشت 1399

کاربر مهمان

اين جزاير رو از كجا پيدا ميكنيد اخه حتى اسمشم نشنيده بودم

18 فروردین 1399

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET