کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

تماشای زیبایی های جزیره تنریف | یکی از جزایر هفتگانه قناری

این روزها، دود و دم نشسته بر چهره ی آسمان، فرصت دیدن رنگ آبی آن را از ما گرفته و همه چیز را به رنگ خاکستری در آورده است؛ اما هنوز هم می شود از این غبار فاصله گرفت و لحظاتی را به تماشای این پهنه ی آبی و زیبا نشست. اگر شما هم دلتان برای دیدن چهره ی پاک آسمان لک زده، با ما همراه شوید تا شما را به تنریف ببریم که عنوان بزرگترین جزیره اسپانیایی را به خود اختصاص داده و با هوایی پاک و دلپذیر در انتظارمان است. این جزیره در میان آب های اقیانوس اطلس جا خوش کرده و شگفتی های فراوانی برای نمایش به ما دارد. برای چند دقیقه با کارناوال باشید و این سفر شگفت انگیز را به هیچ عنوان از دست ندهید... 

در ابتدای این سفر، قایقی را می بینیم که در آب های اقیانوس پیش می رود و از مقابلمان عبور می کند. کمی بعد، دریایی از ابرها را مشاهده می کنیم که بر فراز جزیره به حرکت در آمده اند و رقص کنان به پیش می روند. شب از راه می رسد و این نمایش بی نظیر همچنان ادامه دارد. برای لحظاتی، ابرها کنار می روند و نمایی بی نظیر از تنریف، پیش چشممان خودنمایی می کند. سپس دل از انوار مصنوعی می کنیم و کمی آن طرف تر، به نظاره ی ستاره ها در آسمان می نشینیم. ابرها باز هم به حرکت در می آیند و آسمان را دیدنی تر از هر زمانی جلوه می دهند. از آسمان به زمین می آییم و امواج اقیانوس را می بینیم که آرام خود را بر صخره ها می کوبند. دیدن جنگل مه آلود را نیز از دست نمی دهیم و در این بین، سری به درختان سر به فلک کشیده ی آن می زنیم. رنگ های طبیعت را یکی یکی از نظر می گذرانیم و غرق در آرامش آن می شویم.

باد وزیدن می گیرد و آرامش و سکوت را بر هم می ریزد. ابرها دوباره خودشان را نشان می دهند و سایه شان را بر سر زمین می اندازند تا جلوه های بی نظیری را به نمایش درآورند. شب دوباره از راه می رسد و همه ی این تلاطم ها جای خود را به ستاره بارانی دلپذیر و چشم نواز می دهد. گذر روز و شب را بارها و بارها به نظاره می نشینیم و هر بار با دیدن جلوه ای تازه متحیر می شویم... 

با کارناوال به سوی طبیعت فوق العاده این جزیره زیبا رهسپار شوید و با تماشای این ویدیو، شگفتی های متفاوت آن را لمس کنید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست