کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیویی از مونترال کانادا

ویدیویی از مونترال کانادا را برای‌تان به نمایش درآورده‌ایم و می‌خواهیم جاذبه های مونترال را یک به یک از نظر بگذرانیم. مونترال، بزرگترین شهر استان کبک است و پس از تورنتو، دومین شهر بزرگ کانادا نیز به شمار می‌رود. این شهر در نواحی جنوبی کانادا و نزدیک به مرز آن با آمریکا واقع شده است و دیدنی‌های بسیاری را در خود جای داده است. از جمله دیدنی های مونترال می‌توان به این موارد اشاره کرد: 

کوه رویال | Mount Royal: مونت رویال، کوه کوچکی‌ست که نام شهر مونترال برگرفته از نام آن است. مونت رویال 233 متر ارتفاع دارد. 

بازیلیکای نتردام مونترال | Basilique Notre-Dame de Montréal: این کلیسا در بخش تاریخی مونترال واقع شده است و مقابل میدان آرم (Place d'Armes) قرار دارد. فضای داخلی این سازه با معماری باشکوهی از سبک نئوگوتیک ساخته شده است و هوش از سر بازدیدکنندگان می‌برد. طاق‌های کلیسا به رنگ آبی و ستاره‌های طلایی مزین هستند و باقی محراب با رنگ‌های آبی، لاجوردی، قرمز، بنفش، نقره ای و طلایی رنگ‌آمیزی شده است. در این کلیسا کنده‌کاری‌های زیبایی هم به روی چوب به چشم می‌خورد و همینطور، چندین تندیس مذهبی چوبی در اینجا وجود دارد. 

باغ گیاهشناسی مونترال | Montreal Botanical Garden: این باغ گیاه‌شناسی در زمینی به مساحت 75 هکتار ایجاد شده است و در آن گلخانه و باغ‌های موضوعی مختلفی به چشم می‌خورد. این باغ نمونه‌های گسترده گیاهی و امکانات قابل توجهی دارد و به همین خاطر، آن را به عنوان یکی از مهمترین باغ‌های بوتانیکال جهان می‌شناسند. 

موزه هنرهای زیبای مونترال | Montreal Museum of Fine Arts: این موزه که در سال 1860 افتتاح شده است از نظر فضای گالری، بزرگترین موزه کشور کانادا به حساب می‌آید. موزه هنرهای زیبای مونترال، در کنار نمایشگاه‌های موقت، نمایشگاه‌های دائمی هم دارد که سیر هنرهای تجسمی را از قرن شانزدهم تا قرن بیستم را به نمایش می‌گذارد. 

زیست‌کره مونترال | Montreal Biosphere: این روزها این سازه به یکی از نمادهای مهم شهر مونترال تبدیل شده است و در ویدیو پیش رو هم، آن را بارها مشاهده می‌کنید. این زیست‌کره در پارک ژان دراپو (Montreal Biosphere) قرار گرفته و به عنوان موزه محیط زیست کاربری دارد. این مکان به عنوان تنها موزه شمال آمریکا شناخته می‌شود که کاملا وقف محیط زیست شده است. بد نیست اشاره کنیم هدف از ساخت این موزه آگاه‌سازی شهروندان از مسائل محیط زیستی و فعالیت‌های کاربردی در راستای بهبود وضعیت آب و هوایی و طبیعت است. 

مونترال و به طور کلی کانادا یکی از مقاصد محبوب مهاجرت نیز هستند. اگر می‌خواهید با روش‌های مهاجرت به کانادا و هزینه های آن آشنا شوید، روی لینک کلیک کنید. 


:Video Details

Produced By: Drone Snap

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست