ویدیو HD

طبیعت گردی در کانادا

دغدغه های خود را فراموش کنید و برای سفری جذاب و پر از لحظات ناب، با کارناوال همراه شوید. می خواهیم به طبیعت گردی در کانادا برویم و تجربه ای فراموش نشدنی برای خود رقم بزنیم. در سفرمان نگاهی به حیات وحش کانادا می اندازیم و با حیوانات بومی این خطه آشنا می شویم؛ جلوه گری طبیعت کانادا را نیز از یاد نمی بریم و زمانی را در میان کوهستان های برفی و جنگل های سرسبز و تماشایی می گذرانیم. برای چشیدن طعم این سفر جذاب، با ما همراه شوید. 

سرزمین کانادا در شمال قاره آمریکای شمالی قرار گرفته است و از شرق با اقیانوس آرام، و از غرب با اقیانوس اطلس مرز دارد. همچنین این سرزمین زیبا از شمال به اقیانوس منجمد شمالی ختم می شود. خوبست بدانید سرزمین کانادا به عنوان دومین کشور بزرگ دنیا شناخته می شود، اما با این وجود چندان جمعیتی ندارد و بیشتر مناطق آن خالی از سکنه هستند. یکی از اصلی ترین دلایل کم جعیت بودن کانادا، آب و هوای سرد آن، به ویژه در نواحی شمالی است؛ در این سرزمین هرچه رو به جنوب بروید، هوا گرم تر می شود و جمعیت بیشتری را می توانید ببینید. اما در نواحی نزدیک به قطب، زندگی سخت تر است و سرزمین های سفیدپوش بیشتر به چشم می خورند. 

ما در سفرمان به کانادا، نواحی غربی و منطقه بریتیش کلمبیا را به عنوان مقصد سفر انتخاب کرده ایم؛ در این گشت و گذار به جزیره ونکوور می رویم که در سواحل غربی کانادا واقع شده است. این جزیره با مساحت ۳۲٬۱۳۴ کیلومتر مربع بزرگترین جزیره در غرب قاره آمریکا به حساب می آید. نگاهی هم به کوه های راکی (The Rocky Mountains) می اندازیم؛ رشته کوهی که از بخش شمالی بریتیش کلمبیا در غرب کانادا آغاز می شود و تا نیومکزیکو در جنوب غربی ایالات متحده آمریکا ادامه دارد. سری هم به پارک ملی جاسپر (Jasper)، در ایالت آلبِرتا و در غرب شهر ادمونتون (Edmonton) می زنیم.

برای لحظاتی کار و روزمرگی های تان را به فراموشی بسپارید و همراه ما به غرب کانادا بیایید تا طعم آرامش را با تماشای این ویدیو کارناوال مزه کنید. 


:Video Details

Produced By: Mathieu Stanić

Music with web licence : The Wood Traveler - Tiny music

Instagaram Account: mathieustanic

Photo Of Cover: Adam Foster

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET