کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیویی از کشور نپال

ویدیویی از کشور نپال را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم و می‌خواهیم زیبایی‌های این سرزمین را برای‌تان به تصویر بکشیم. کشوری مرتفع، که بخش‌هایی از رشته‌کوه‌های هیمالیا را از آن خود دارد و به عنوان مقصدی محبوب برای گردشگران شناخته می‌شود. البته، جاذبه های نپال به همین رشته کوه هیمالیا ختم نمی‌شود و این سرزمین، دیدنی‌ها و جذابیت‌های متعددی برای مسافران دارد که از جمله‌شان می‌توان به مردم نپال، فرهنگ این سرزمین و طبیعت تماشایی آن اشاره کرد. 

نپال در نواحی جنوبی قاره آسیا و در همسایگیِ سرزمین‌های هند و چین قرار دارد و پایتخت آن شهر کاتماندو (Kathmandu) است. بیشتر ساکنان نپال در نواحی جنوبی این کشور سکونت دارند که دلیلش را می‌توان در خاک مرطوب و حاصلخیز این نواحی جست‌وجو کرد. بیشتر نپالی‌ها پیرو آیین هندو هستند اما در این کشور ادیانی چون هندوئیسم، بودایی و اسلام نیز رواج دارد. علاوه بر میزبانی اورست، نکته مهم دیگری هم درباره این سرزمین وجود دارد که به پرچم آن مربوط می‌شود. نپال تنها سرزمین با پرچم سه‌گوش در دنیاست و دیگر کشورها پرچم مستطیلی دارند.

بد نیست در این مطلب به یکی از مهمترین دیدنی‌های این کشور نیز اشاره کنیم که در بیشتر ویدیوهای این سرزمین به چشم می‌خورد و اکثر گردشگران مایلند عکسی به یادگار با آن داشته باشند؛ پرچم عبادت. این پرچم که در پارچه‌های مستطیل شکل و با رنگ‌های مختلف است در بیشتر نواحی دامنه و قله‌های رشته کوه هیمالیا به چشم می‌خورد. پرچم عبادت علاوه بر نپال، در کشورهای دیگری که بخش‌هایی از هیمالیا را در برمی گیرند، از جمله نپال، بوتان، تبت و ... نیز رایج است. مردم این سرزمین‌ها باور دارند که این پارچه‌های رنگی موجب ترویج صلح، محبت، قدرت و حکمت در دنیا می‌شوند. 

برای دیدن دیگر ویدیوهای HD کارناوال بر روی لینک کلیک کنید.


:Video Details

Produced By: Sergi Martinez Miro

Music By: "Eyes Wide Open" - Tony Anderson

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
كتايون مهرجو

من شنيدم نپال جزو كشورهاى بدبخت و فقيره كه حتى مرمش براى كار و زندگى به هند و پاكستان ميرن

03 فروردین 1399

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست