کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیویی از دیدنی های پاکستان

این بار می‌خواهیم به سراغ جاذبه های پاکستان برویم و چندی از برترینِ آن‌ها را از نظر بگذرانیم. شما را به دیدن ویدیویی از دیدنی های پاکستان دعوت می‌کنیم؛ ویدیویی که بیشتر طبیعت پاکستان را به تصویر می‌کشد اما بناهای مهم و تماشایی این کشور را نیز می‌توانید در آن ببینید. دست در دست کارناوال به دیدن این ویدیو زیبا بیایید. 

در ابتدای ویدیو، دره کاغان را می‌بینیم که در نواحی شمالی کشور و در نزدیکی کشمیر پاکستان قرار دارد. در این دره پارک ملی لولوسر-دودی پت‌سر (lulusar dudipatsar national park) واقع شده که چندین کوه و دو دریاچه به نام‌های لولوسر و دودی پت‌سر را در خود جای داده است؛ نام این پارک ملی را نیز از این دو دریاچه به امانت گرفته‌اند. گذر ابرها را در آسمان این پارک می‌بینیم و نگاهی به دیدنی‌های داخل منطقه می‌اندازیم. سپس خودرویی را دنبال می‌کنیم که از شاهراه قَره‌قُروم می‌گذرد؛ شاهراهی که از طریق رشته‌کوهی به همین نام، کشور چین را به پاکستان متصل می‌کند. این شاهراه یکی از مرتفع‌ترین جاده‌های آسفالت در جهان است و به خاطر منظره تماشایی‌اش مقصدی محبوب میان گردشگران به شمار می‌آید. پس از جاده قره‌قروم نیز دیدنی‌های متعددی در انتظارمان هستند که از جمله‌شان می‌توان کاخ خپلو (Khaplu Palace) را نام برد. این کاخ در سال 1840 در ارتفاع 2600 متری از سطح دریا ساخته شد و امروزه یک میراث ارزشمند و جاذبه گردشگری مهم به شمار می‌رود.

زمانی که این ویدیو را تماشا می‌کنیم شاید از وجود چنین دیدنی‌هایی در همسایگی‌مان حیرت‌زده شویم. بسیاری از ما به اندازه کافی با جاذبه‌ها و طبیعت پاکستان آشنایی نداریم و این ویدیو، برای‌مان دریچه‌ای به روی ناشناخته‌های این کشور باز می‌کند؛ پس همراه کارناوال بمانید و دیدن آن را از دست ندهید؛ همچنین برای تماشای ویدیوهای HD از دیگر شهرها و کشورهای جهان، به صفحه ویدیو از نقاط مختلف دنیا در کارناوال نگاهی بیندازید.


:Video Details

Produced By: Ahmed Amimi

Photo Of Cover: Razaq Vance

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
کاربر مهمان

فكر نميكردم پاكستان هم طبيعت زيبايى داشته باشه

16 فروردین 1399

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست