ویدیو HD

ویدیویی از جنوب فرانسه

ویدیویی از جنوب فرانسه را برای‌تان تدارک دیده‌ایم تا گوشه‌ای از زیبایی‌های این کشور اروپایی را برای‌تان به تصویر بکشیم. دیدنی های فرانسه بسیار زیاد هستند و در این ویدیویی که در جنوب این کشور به ثبت رسیده است، می‌توانید بخشی از این جاذبه‌ها را از نظر بگذرانید. بد نیست بدانید جنوب فرانسه که با نام لومیدی (le Midi) هم شناخته می‌شود در مجاورت کشورهای اسپانیا، ایتالیا، دریای مدیترانه و جنوب مارس پوآتو در اقیانوس اطلس قرار گرفته است. در ادامه مطلب چندی از شاخص‌ترین دیدنی های فرانسه را که در نواحی جنوبی قرار گرفته‌اند نام می‌بریم و توضیحاتی کوتاه درباره آنها ارائه می‌دهیم.

مجموعه کاخ‌های پاپ | Palais des Papes: این بناهای تاریخی و ارزشمند در بخش اوینیون (Avignon) واقع شده‌ و از مهمترین بناهای قرون وسطی به سبک گوتیک هستند که در اروپا ساخته شده‌اند. این مکان که در گذشته قصر و قلعه به حساب می‌آمد در قرن چهاردهم میلادی، به جایگاهی برای مسیحیت غربی بدل شد.

کانال میدی | Canal du Midi: این کانال 240 کیلومتری تا پیش از انقلاب فرانسه در سال 1789 کانال سلطنتی لانگداک (Lengadòc) نامیده می‌شد و یکی از شاخص‌ترین سازه‌های ساخته‌شده در قرن 17 میلادی به حساب می‌آمد. این کانال از شهر تولوس آغاز می‌شود و تا تالاب اتانگ دو تاو (Étang de Thau) در نزدیکی دریای مدیترانه ادامه دارد. 

وردون گورج | Verdon Gorge: یکی از منحصر به فردترین و زیباترین جاذبه‌های جنوب شرقی فرانسه، رودخانه و ژرف‌دره وردون گورج است که در ناحیه پروانس-آلپ-کوت دازور (Provence-Alpes-Côte d'Azur) واقع شده است. این ناحیه به قدری تماشایی‌ست که نامش گاهی در میان برترین و زیباترین جاذبه‌های اروپا نیز شنیده می‌شود. طول وردون گورج حدود 25 کیلومتر است و عمق آن به 700 متر می‌رسد. 

برای آشنایی بیشتر با دیدنی ها و تفریحات فرانسه، روی لینک کلیک کنید. 


:Video Details

Produced By: Ms Pics-and-More

4 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
کاربر مهمان

ویدیو از شهر اِویان فرانسه بزارید ،یک شهر توریستی زیبا کنار دریاچه ژنو ،مرکز آب معدنی معروف evian

نسیم امینی

ممنون از پیشنهاداتتون، حتما در ویدیوهای آینده کارناوال این مناطق رو خواهید دید. 

11 تیر 1399

11 تیر 1399

کاربر مهمان

کن هم جنوب فرانسه باید باشه ، شهر پولدارا

03 تیر 1399

حسين شمس

جنوب فرانسه بیشتر برای عکاسها یک رویای واقعی محسوب می‌شه ، پر از قلعه‌های تاریخی، تاکستانی‌های سرسبز و سواحل جذابه

02 تیر 1399

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET