ویدیو HD

ویدیو تایم لپس از آتن

به تماشای یک ویدیو تایم لپس از آتن بنشینید و زیبایی‌های پایتخت دیدنی یونان را از نظر بگذرانید. دیدنی های آتن بسیار زیاد هستند و در این ویدیو می‌توانید تعدادی از آن‌ها را از نظر بگذرانید و بیشتر از این شهر باستانی بدانید. در ادامه، تعدادی از جاذبه های آتن که در این ویدیو می‌بینید را برای‌تان نام می‌بریم و معرفی کوتاهی از آن‌ها خواهیم داشت. ما را همراهی کنید. 

آکروپولیس | Acropolis of Athens: آکروپولیس یک ارگ باستانی‌ست که در شمال‌شرقی پارتنون در آتن و در مرتفع‌ترین نقطه دشت و ۱۵۰ متر بالاتر از سطح دریا قرار دارد. این مجموعه باستانی به عنوان یک نماد ملی میان یونانی‌ها شناخته می‌شود و اصلی تری نماد شهر آتن نیز به شمار می‌آید.

کاخ سلطنتی قدیم | Old Royal Palace: این بنا در قلب آتن مدرن جای خوش کرده است و رو به میدان سینتاگما (Syntagma Square) دارد. ساخت این سازه که به عنوان اولین اقامتگاه سلطنتی یونان مدرن شناخته می‌شود هفت سال به طول انجامید و در نهایت در سال 1843 به پایان رسید. کاخ سلطنتی قدیم از سال 1934، مقر مجلس یونان به شمار می‌رود.

یادبود فیلوپاپوس | Philopappos Monument: فیلوپاپوس یک آرامگاه و یادبود باستانی‌ست که به یاد یکی از شاهزادگان پادشاهی کوماژن (Kingdom of Commagene) ساخته شده است. این یادبود بر روی تپه‌ای در جنوب‌غربی آکروپولیس قرار دارد. 

اودئون هِرودس آتیکوس | Odeon of Herodes Atticus: این بنا، آمفی‌تئاتری‌ست که تماما از سنگ ساخته شده و در شیب‌های جنوب غربی آکروپولیس قرار دارد. این سازه در سال 161 میلادی ساخته شد و در سال 1950، بازسازی گسترده‌ای روی آن صورت گرفت. 

ورزشگاه المپیک آتن | Athens Olympic Stadium: این ورزشگاه بین سال‌های 1979 و 1982 با ظرفیت ۷۵۰۰۰ نفر ساخته شد و بخشی از مجموعه ورزشی المپیک آتن به حساب می‌آید. ورزشگاه المپیک آتن میزبان بازی‌های المپیک تابستانی ۲۰۰۴، سه فینال لیگ قهرمانان اروپا و یک فینال جام در جام اروپا بوده است.

برای دیدن دیگر ویدیوهای HD کارناوال بر روی لینک کلیک کنید.


:Video Details

Produced By: Henrique Martins

Music: A New Beginning from Bensound.com

Photo Of Cover: EDWIN REMSBERG, GETTY IMAGES

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET