کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیوی هوایی از یونان | زیبایی های جزیره کرت

تماشای یک ویدیوی هوایی از یونان می توانند حال و هوای خوشی برای مان بسازد؛ به همین دلیل کوله بار خود را پر می کنیم و به سوی این سرزمین رویایی می رویم. قصد سفرمان تماشای طبیعت یونان است؛ برای این کار، جزیره کرت را برگزیده ایم که بزرگترین جزیره میان جزایر یونان شمرده می شود و پرجمعیت ترین جزیره یونان نیز به حساب می آید.

این جزیره زیبا در آب های مدیترانه قرار گرفته است و مقام پنجمین جزیره بزرگ این دریای پهناور را از آن خود دارد. با همه این تفاصیل، مقصد سفرمان، جزیره ای شناخته شده است که هر روز با زیبایی هایش ساکنان جزیره و مسافران را شگفت زده می کند. 

این جزیره در نواحی جنوبی یونان قرار دارد و نقش بزرگی در اقتصاد و میراث فرهنگی این سرزمین ایفا می کند. حدود 6300 سال پیش از میلاد بود که نخستین تمدن بزرگ دریای اژه، یعنی تمدن مینوسی (Minoan civilization) در همین سرزمین شکل گرفت؛ این موضوع به خوبی تاریخچه پربار کرت را به تصویر می کشد. 

جزیره کرت روزهای خوب زیادی را به خود دیده و همینطور، روزگاران سختی را نیز از سر گذرانده است. مثلا در جنگ های صلیبی، این جزیره بارها دست به دست شد تا وقتی که در سال ۱۶۶۹ عثمانی ها بر آن چیره شدند. سال 1821 بود که جنگ استقلال یونان درگرفت و بالاخره مردم کرت خودشان را از چنگال عثمانی رهانیدند؛ البته دولت عثمانی به این سادگی از سرزمین دست نکشید و خشونت زیادی را در راه حفظ جزیره به خرج داد. همچنین این جزیره در زمان جنگ جهانی دوم نیز خون و خونریزی زیادی را به خود دید. در ماه می ۱۹۴۱، نبرد کرت در این جزیره در گرفت؛ دو طرف این نبرد چتربازان آلمانی و نیروهای انگلیسی بودند که غوغایی در کرانه چشم نواز مدیترانه برپا کردند.

کرت به همان اندازه که تاریخچه شنیدنی و پربار دارد، طبیعتش نیز دیدنی و زیباست. تاریخچه را شنیدید و وقت آن رسیده که جلوه های طبیعی این سرزمین را از نگاه دِرون ها ببینید. پس با کارناوال همراه شوید. 


:Video Details

Produced By: Lees-nl TechYx

Music: Everlasting Journey by Arwelone

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست