ویدیو HD

ویدیو تایم لپس از بروکسل | گشتی در پایتخت بلژیک

به تماشای یک ویدیو تایم لپس از بروکسل بنشینید و زیبایی‌های این شهر را مرور کنید. در این ویدیو که به صورت هوایی به ثبت رسیده است، می‌توان نگاهی به دیدنی های بروکسل داشت و اینگونه با پایتخت بلژیک آشنا شد؛ همچنین در ادامه مطلب نیز اطلاعاتی درباره مطرح‌ترین جاذبه های بروکسل آمده است تا بیشتر از جنبه گردشگری این شهر را بشناسید.

گراندپلاس | Grand Square: گراندپلاس، میدان مرکزی بروکسل است و از مهمترین جاذبه‌های شهر به شمار می‌رود. کمتر گردشگری‌ست که به این شهر بیاید و بازدید از این میدان را در برنامه خود نگنجاند. میدان گراندپلاس از سال 1998 در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار دارد و در اطراف آن بناهای مهمی از جمله شهرداری واقع شده است.

مانکن پیس | Manneken Pis: مانکن پیس که با نام «پسرکی که ادرار می‌کند» نیز شناخته می‌شود، مجسمه برنزی کوچکی از یک پسر بچه لخت که به صورت ایستاده در حوضچه فواره ادرار می‌کند. این مجسمه که در فاصله کمی از گراندپلاس قرار دارد در سال ۱۶۱۹ ساخته شده است و مدل اصلی آن را در موزه گراند پالاس بروکسل نگهداری می‌کنند؛ نمونه بازسازی آن هم در خیابان در معرض دید عموم قرار دارد.

اتمیوم | Atomium: این بنای یادبود که به مناسب نمایشگاه جهانی سال 1958 در بروکسل ساخته شد، با 9 گوی از جنس فولاد ضد زنگ با قطر 18 متر، ۱۰۲ متر ارتفاع دارد. در حال حاضر، این بنا در هیزل پلاتو (Heysel Plateau) واقع شده است و به عنوان موزه مورد بازدید قرار می‌گیرد.

اروپای کوچک | Mini-Europe: این مکان یک پارک مینیاتوری است و همان طور از نامش می‌توان حدس زد، جاذبه‌های معروف قاره اروپا را با مقیاس کوچک در خود جای داده است. در این شهر 350 ساختمان از 80 شهر به نمایش گذاشته شده‌اند.

برای تماشای دیگر ویدیوهای HD از جاذبه‌های شهرها و کشورها، پیشنهاد می‌کنیم روی لینک کلیک کنید.

 


:Video Details

Produced By: Mattias Hanssens

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET