کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | ویدیو HD از سفر به دیدنی های کشور استرالیا

در کنار سواحل زیبای استرالیا قدم می زنیم و غرق در زیبایی ها می شویم. کوهستان ها و دشت های این کشور را از نزدیک می بینیم. همراه با کارناوال باشید. در این ویدیو نگاهی خواهیم داشت به کشور زیبای استرالیا و از نزدیک طبیعتش را لمس خواهیم کرد و همینطور حیات وحش جالب و متفاوتش را. استرالیا را می توان کشوری توسعه یافته دانست و از نظر وسعت ششمین کشور جهان محسوب می شود. از شهرهای بزرگش می توان به سیدنی و ملبورن اشاره کرد. هیچ مرز خاکی به کشوری و یا سرزمین دیگری ندارد و از شمال به چند دریا و خلیج، از جنوب به اقیانوس منجمد جنوبی، از شرق اقیانوس آرام و از غرب به اقیانوس هند راه دارد. به استرالیا اقیانوسیه نیز گفته می شود و با داشتن ۶/۷ میلیون کیلومتر مربع مساحت کوچکترین قاره در جهان محسوب می شود. جالب است که بدانید استرالیا قدیمی ترین خشکی سیاره ی زمین می باشد و با داشتن 755 گونه ی مختلف متنوع ترین کشور از نظر زیست بوم می باشد. استرالیا دازای 6 ایالت و دو قلمرو یا همان سرزمین می باشد که قلمرو ها اختیارات کمتری نسبت به ایالت ها دارند و عبارت اند از نیو ساوت ولز که مرکزش شهر سیدنی می باشد، کوئینزلند که مرکزش بریزبن است، تاسمانی، ایالت ویکتوریا، استرالیای جنوبی، استرالیای غربی، قلمرو سرزمین شمالی و سرزمین پایتخت استرالیا که کانبرا نام دارد که در نزدیکی شهر سیدنی و ملبورن قرار گرفته است. بسیاری نیز برای پناهنده شدن خود را به این کشور می رسانند ولی با توجه به تصمیمات این کشور جایی برای پناهجویان وجود ندارد و آن ها را به کشورهای خود باز می گردانند و پناهجویان نمی توانند در این کشور زندگی کنند. در این ویدیو سعی شده زیبایی های این کشور به تصویر کشیده شود. گردشگران زیادی در سال برای بازدید از زیبایی های طبیعی و سواحل حیرت انگیز به استرالیا سفر می کنند. بطوری که میزان زیادی از اقتصادش وابسته به صنعت گردشگری می باشد.

4 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
مهدی مهراور

پاسارگاد

14 آبان 1395

shayda

عالی بود

30 مهر 1395

محمد

می تونم از ویدیو هاتون برای وبسایتم استفاده کنم

29 شهریور 1395

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست