ویدیو HD

ویدیویی از کشور ولز

همراه با کارناوال به تماشای ویدیویی از کشور ولز بنشینید و زیبایی‌های این منطقه از بریتانیای کبیر را از نظر بگذرانید. مانند سراسر بریتانیا، دیدنی های ولز هم بسیار زیاد هستند و گردشگرانی که راهی این سرزمین می‌شوند را حیرت‌زده می‌کنند؛ به خصوص طبیعت ولز، جلوه‌ای فراموش‌نشدنی را در معرض نمایش می‌گذارد و در خاطر هر مسافری که راهی این سرزمین می‌شود می‌ماند. پیشنهاد می‌کنیم برای تماشای همه این زیبایی‌ها، این ویدیو کارناوال را از دست ندهید و همچنین برای آشنایی با گوشه‌ای از جاذبه های ولز، باقی مطلب را دنبال کنید. 

کلیسای جامع سنت دیوید | St. David’s Cathedral: این کلیسای زیبا در غربی‌ترین نقطه از سرزمین ولز و در شهر کوچکی به نام سنت دیویدز قرار دارد. کلیسای سنت دیوید در نیمه قرن سیزدهم میلادی تکمیل شده است و در معماری آن از سبک‌های معماری رمانسک و گوتیک انگلیسی بهره گرفته‌اند. بد نیست اشاره کنیم امروزه بخشی از آثار به‌جامانده از کلیساهای ولز و نورمن  در این مکان نگهداری می‌شود که از جمله‌شان می‌توان به چوبه‌های ۸۰۰ ساله اسقف اعظم با تزیینات طلاکاری، جام نقره‌ایِ قرن سیزده و نسخه‌ای از کتاب مقدس ولز متعلق به سال ۱۶۲۰ اشاره کرد.

ساحل پمبروک شایر | Pembrokeshire Coast: این ساحل یک پارک ملی به شمار می‌رود و باز هم در غربی‌ترین منطقه از ولز و در شهرستان پمبروکشر (Pembrokeshire) قرار دارد. ساحل پمبروک شایر در سال 1952 تاسیس شده و تنها پارک ملی بریتانیا به حساب می‌آید که در وهله اول به خاطر خط ساحلی منحصر به فرد و چشم‌نوازش طراحی شده است. همچنین بد نیست بدانید اینجا یه عنوان یکی از سه پارک ملی ولز به شمار می‌رود و دو پارک دیگر در ناحیه کوهستانی برکون بیکونز (Brecon Beacons) در جنوب ولز و منطقه سرسبز اسنودونیا (Snowdonia) در شمال ولز واقع شده‌اند. 

قلعه کانوی | Conwy Castle: این قلعه که در شهرک کانوی در شمال سرزمین ولز واقع شده توسط ادوارد یکم، حین تصرف ولز بنا شد و تاریخ ساختش به سال‌های 1283 تا 1289 باز می‌گردد. این قلعه بخشی از دیواره‌های دفاعی اطراف ولز به شمار می‌رفت؛ دیواره‌هایی که مبلغی معادل 15000 یورو امروزه هزینه بر دوش پادشاهی بریتانیا گذاشت. خوبست در آخر اشاره کنیم یونسکو قلعه کانوی را به عنوان یکی از بهترین نمونه‌های سازه‌های دفاعی در اواخر قرن 13 و اوایل قرن 14 معرفی کرده است. 

برای تماشای دیگر ویدیوهای HD از جاذبه‌های شهرها و کشورها، پیشنهاد می‌کنیم بر روی لینک کلیک کنید.


:Video Details

Produced By: harinarayan rajeev

Filmed and Edited by: Harinarayan Rajeev

Music: Wanderlust by AK

5 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
کاربر مهمان

ولز هم جزو كشور انگليس يا تحت سطلتشونه؟

نسیم امینی

ولز خودش در گذشته پادشاهی بوده؛ اما در حال حاضر همراه انگلستان، اسکاتلند و ایرلند شمالی سرزمین بریتانیا رو تشکیل میدن. 

03 تیر 1399

11 خرداد 1399

صبورا متين پور

ولز با سایر بخش های بریتانیا تاریخ مشترک داره اما زیبایی ها و چشم اندازهای آن باعث شده تا به عنوان مقصدی منحصر به فرد براى گردشگرا معرفى بشه

31 اردیبهشت 1399

سيده زهرا

عالى

29 اردیبهشت 1399

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET