کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | ویدیو HD از شگفتی های آسمان شب

به آسمان بالای سرت که نگاه می کنی حیرت زده خواهی شد. دنیایی دیگر در آن بالا انتظار تو را می کشد تا محو تماشا شوی. همراه با کارناوال باشید. آسمان شب در کنار زیبایی هایی که دارد رمز و رازهایی نیز در دل خود جای داده. چند ستاره می بینید؟ چند سیاره در آن بالا وجود دارد؟ آیا ممکن است موجودی در سیاره ای دیگر به آسمان نگاه کند و زمین را نقطه ای نورانی ببیند و با خود بگوید آیا کسی در سیاره ای دیگر هست یا خیر؟ همین رمز و رازی است که بشر امید دارد تا جواب آن را بیابد و این جا است که عصری تازه شروع می شود. در اقصی نقاط زمین می توان به هنگام شب دیدی واضح از فضا داشت و از آسمان شب لذت برد. دشت های پهناور، کویر و بیایان، کوهستان و ... همگی مکان های مناسبی برای مشاهده ی آسمان در شب هستند و دلیل ان را می توان نبود آلودگی های نوری و ابر و مه دانست. امروزه و شاید از گذشته های دور انسان بیشتر توجه خود را به دنیای بالای سرش یعنی فضا معطوف کرده است و دلیل ان را می توان ذهن همیشه کنجکاو این موجود دو پا دانست که برای کشف تازه ها هیچگاه عقب نشسته و همین دلیل پیشرفت امروزی همه ی ما می باشد. در سال های اخیر به لطف پیشرفت های تکنولوژیکی دانسته های ما از فضا بسیار بالا رفته و حتی بوسیله ی تلسکوپ های حرفه ای و مدرن می توانیم به نوعی ورای فضا و فواصل بسیار دور را رصد کنیم. در این ویدیو سعی شده تا زیبایی های آسمان شب به تصویر کشیده شود و آرامشی وصف ناشدنی را به بطن وجود ما وارد می کند. در کنار موسیقی دلنشین تماشای این ویدیو لذتی دیگر دارد. آسمان شب انتظار شما را می کشد، پس از تماشای آن لذت ببرید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست