ویدیو HD

تماشای حرکات نمایشی در پراگ

نظرتان درباره تماشای حرکات نمایشی در پراگ چیست؟ در این مطلب کارناوال، ویدیویی از ورزشکاری به نام پیتر سور (Peter Sore) را با شما اشتراک گذاشته ایم، او در این ویدیو به حرکات نمایشی با حلقه می پردازد و علاوه بر آن، حرکات نمایشی با دوچرخه را نیز امتحان می کند. همه این ها هم در شهر زیبای پراگ اتفاق می افتند؛ شهری که عنوان پایتختی جمهوری چک را دارد و در شمال غربی این کشور قرار گرفته است.

پراگ همواره از محبوب ترین شهرهای دنیا برای گردشگران شمرده می شود و یکی از دلایلش، تاریخچه پرشور این سرزمین است؛ با سفر به این دیار با سازه های تاریخی بسیاری مواجه می شوید. به هنگام تماشای این ویدیو، هم می توانید گوشه ای از معماری غنی و سازه های تاریخی این شهر را از نظر بگذرانید و لذت ببرید. یکی از جاذبه هایی که در این ویدیو به وضوح به چشم می خورد و پیتر فضای کناری آن را برای حرکات نمایشی اش با حلقه انتخاب کرده کلیسای ویتوس مقدس (St. Vitus Cathedral) است.

این کلیسا به پیروان کاتولیک رومی تعلق دارد و با معماری گوتیک خود، چشم هر بیننده ای را خیره می کند. در ویدیو پیش رو می توانید گوشه ای از زیبایی های رود ولتاوا را نیز ببینید که از میان شهر پراگ می گذرد. همه این ها در کنار حرکات نمایشی و منحصر به فرد پیتر، نتیجه جالبی داشته اند، پس به هیچ وجه ویدیو مقابل را از دست ندهید. اگر هم با تماشای این ویدیو، درباره شهر پراگ کنجکاو شده اید و می خواهید بیشتر از آن بدانید و ویدیوهای بیشتری از این شهر رویایی را تماشا کنید، نگاهی به مطالب مرتبط کارناوال بیندازید. 

 


:Video Details

Produced By: devinsupertramp

Music by Bytheway-May: Azure

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET