کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

طبیعت گردی در جمهوری چک

گاهی پیش می آید که از روزمرگی های زندگی کلافه شویم و بخواهیم زمانی را فارغ از دغدغه های همیشگی سپری کنیم؛ اما همه ما این شهامت را نداریم که با تصمیمی ناگهانی، کوله بار برداریم و قدم در جاده ها بگذاریم. مسایلی چون محدودیت مالی و زمانی، مانع مان می شوند و دست و پای مان را می بندند. در چنین مواقعی، تماشای یک ویدیوی دیدنی از طبیعت گردی می تواند راه کار خوبی باشد و حال خوشی به ما ببخشد. همین موضوع سبب شده تا این بار برای تان ویدیویی از طبیعت ناب و تماشایی جمهوری چک تدارک ببینیم.

کشور چک تا سال 1993 بخشی از سرزمین چکسلواکی شمرده می شد تا اینکه در اول ژانویه همین سال، مستقل شد؛ پس از آن دیگر، سرزمینی به نام چکسلواکی وجود نداشت و کشورهای اسلواکی و چک پدید آمدند. در حال حاضر این سرزمین علاوه بر اسلواکی با کشورهای لهستان، آلمان و اتریش نیز مرز دارد و به طور کلی، کشوری ست تماما محصور در خشکی. نداشتن مرز آبی دلیل نشده تا سرزمین چک از مناظر طبیعی زیبا محروم بماند و حتا برعکس؛ جمهوری چک یکی از چشم نواز ترین مناطق دنیا شمرده می شود.

پایتخت و بزرگ ترین شهر جمهوری چک، پراگ (Prague) است، حتما نام این شهر را شنیده اید و داستان هایی از زیبایی هایش به گوش‌تان خورده است. جمهوری چک بر اساس سرشماری سال 2017، 10.58 میلیون تن جمعیت دارد که 1.281 میلیون تن از آن ها در همین پراگ زندگی می کنند.

چک را می توان یکی از رویایی ترین مقاصد سفر دانست و همین مساله باعث شده تا این جا را برای فرار از دغدغه های مان برگزینیم. شهری با تاریخچه غنی که تا همین چندی پیش، در گیر و دار جنگ بود اما در حال حاضر از خاطرات تلخش فاصله گرفته و همه جایش، زیبایی ست و زیبایی. همین جلوه های زیبای جمهوری چک هرساله موجب می شود بسیاری از مردم دنیا راهی این سرزمین شوند و آن را یکی از مقاصد محبوب سفر بدانند. 

با کارناوال به جمهوری چک بیایید تا شگفتی طبیعت را در این سرزمین رویایی ببینیم. 


:Video Details

Produced By: Matúš Lašan

Music: Everdream-12577 By Epic Soul Factory

 Photo Of Cover: Alena Makovcova

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست