کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

تماشای طبیعت و حیات وحش نامیبیا

در این ویدیو به تماشای طبیعت و حیات وحش نامیبیا بنشینید و از شگفتی های این گوشه از قاره آفریقا لذت ببرید. با وجود آنکه این کشور در زمره سرزمین های گرم و خشک قرار می گیرد، با این حال باز هم طبیعت نامیبیا دیدنی های بسیاری را در خود جای داده است که توجه مسافران را به خود جلب می کنند. البته حیات وحش نامیبیا هم از اصلی ترین دلایل سفر گردشگران به این خطه به شمار می رود؛ حیواناتی همچون شیر، بوقلمون، زرافه، کرگدن، گورخر و ... ؛ که با اقلیم خشک و خشن نامیبیا خو گرفته اند و از اهمیت بالایی در این کشور برخوردارند. 

کشور نامیبیا یکی از معدود سرزمین های دنیاست كه در قانون اساسی خود به طور خاص به حفاظت و حراست از منابع طبیعی پرداخته است. در ماده 95 قانون اساسی این کشور آمده است که دولت باید در تمامی تصمیم های بین المللی خود که در راستای رفاه مردم کشور اتخاذ می کند، مواردی نظیر حفظ اکوسیستم ها، تنوع بیولوژکی نامیبیا و ... را در نظر داشته باشد. در همین راستا، مدت هاست که دولت نامیبیا با کشورهایی نظیر آمریکا و کانادا، برای حفظ محیط زیست و حفاظت از حیات وحش خود همکاری می کند. 

در ویدیو پیش رو گوشه ای از زیبایی های این کشور را می بینید که حالا تحت نظارت و مراقبت جدی قرار دارند و با هوشیاری مورد حفاظت قرار گرفته اند، بد نیست تعدادی از جاذبه های طبیعی که در ویدیو مشاهده می کنید را نام ببریم:

پارک واتربرگ پلاتو | Waterberg Plateau Park: این پارک ملی در نواحی مرکزی نامیبیا قرار گرفته است و فلات واتربرگ را در بر می گیرد. از سال 1972، فلات واتربرگ و 450 کیلومتر از مناطق اطرافش، به عنوان منطقه حفاظت شده ثبت شدند. از آنجایی که این منطقه بسیار وسیع است و شکارچیان به راحتی نمی توانند در آن جولان دهند، در دهه 70، بسیاری از حیوانات از دیگر مناطق نامیبیا به این منطقه آورده شدند که نتیجه ای بسیار موفقیت آمیز داشت و امروزه منطقه واتربرگ، بسیاری از حیوانات دیگر پارک های نامیبیا را تامین می کند. 

کیپ کراس | Cape Cross: کیپ کراس به منطقه ای کوچک در جنوب اقیانوس اطلس گفته می شود که درون جزیره اسکلت قرار دارد. این منطقه یکی از زیستگاه های اصلی فک خزه پوش قهوه ای به شمار می رود. 

وینگر کلیپ | Vingerklip: وینگر کلیپ نام صخره ای عجیب و غریب در 70 کیلومتری غرب شهر اوت‌جو (Outjo) است. این صخره غول پیکر مانند انگشتی ست که از دل تپه ای خاکی بیرون زده باشد و به خاطر شکل غیر معمولش، به شهرت رسیده است. 

برای تماشای دیدنی های بیشتری از قاره آفریقا، بر روی لینک ویدیو حیات وحش آفریقا کلیک کنید. 


:Video Details

Produced By: Tim Oppermann

Music: FINALE (FROM THE MAZE RUNNER) By JOHN PAESANO

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست