کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

پارک بین المللی یلواستون | طبیعت اعجاب انگیز آمریکا

با مناظری خارق العاده از گوشه ای از طبیعت بکر آمریکا می خواهیم ساعاتی به یادماندنی را سپری کنیم. با ما در این سفر فوق العاده به طبیعت بکر پارک بین المللی یلواستون (yellowstone national park) همراه شوید و از دیدن مناظری منحصر بفرد و زیبا لذت ببرید. در اینجا حرارت زمین به شدت بالاست، به طوری که از هر چاله ای بر روی زمین آبی جوشان فوران می کند و منظره ای تماشایی را به وجود می آورد. کمی جلوتر که برویم، تعداد این چاله ها بیشتر و ابعادشان بزرگتر می شود. شاید رنگ های جذاب این چشمه ها نظرتان را جلب و سوالی در ذهنتان به وجود بیاورد که این ها چگونه به وجود آمده اند؟ پاسخش تنها وجود املاح مدنی بسیار در آب این چشمه هاست. به سراغ رودخانه ای بسیار جالب می رویم؛ رودخانه ای که در سراسر آن آب گرم و بخار جریان دارد. البته در یک هوای خنک رودخانه ای با آب گرم بسیار لذت بخش به نظر می رسد مخصوصا برای افرادی که به سرما علاقه دارند. بدون شک شاهد یکی از زیباترین طبیعت های این کره ی خاکی هستید، گویی کوه های کوچک آتش فشان پشت سر هم در جنگلی با کاج های بلند در حال طغیان هستند و شاید دلت بخواهد که بروی و لحظه ای کنار یکی از آنها بنشینی و از گرما و رطوبش لذت ببری. منظره ای که مشاهده خواهید کرد فوق العاده است گویی که به تابلوی نقاشی نگاه می کنید که ابر ها آسمان را پوشانده اند و کوستانی زیبا در دل خود رودخانه ای خروشان را جای داده که بسیار دیدنی است. البته نقش رنگین کمان هم نمی توان نادیده گرفت. بافت جانوری منطقه نیز بسیار زیباست؛ چند آهو و گوزن بزرگ و گله ای بوفالو در اطراف این زیبایی ها در حال چرا از این طبیعت هستند. در این سفر همراه ما باشید تا با هم گوشه ای از زیبایی های اعجاب انگیز آمریکا را به تماشا بنشینیم و از آن ها لذت ببریم. با کارناوال همراه باشید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست