کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

پارک ملی زایان | سفر به طبیعت آمریکا

به همراه نمایش طبیعتی خارق العاده و باز هم با ویدیویی از دره ها و کوهستان های خاص ایالت متحده آمریکا به دیدارتان آمده ایم و این بار هم حرف های زیادی برای گفتن داریم. مقصد امروزمان پارک ملی زایان (zion national park) واقع در ایالت یوتا (utah) است. مقصد امروزمان دست کمی از دیگر مکان های کوهستانی آمریکا ندارد و با بافت طبیعی که داراست می تواند شما را به وجد آورد، پس به هیچ عنوان تماشای این ویدیو زیبا را از دست ندهید و با کمی ماجراجویی روانه کسب تجربیات جدید شوید. این پارک ملی با مساحت 594 کیلومتر مربع  در جنوب غربی آمریکا قرار گرفته، طبیعتی با خاکی سرخ و صخره هایی پر پیچ و خم که روزگاری منزلگاه سرخ پوستان آناساری بوده است. شاید یکی از بارزترین مشخصه های این پارک بین المللی اجازه ی حیات برای گونه های متفاوت گیاهان و جانوران باشد به طوری که 289 گونه از پرندگان، 75 گونه از پستانداران و 32 گونه از خزندگان در میان این طبیعت منحصر به فرد زندگی می کنند و البته این تنوع در موجودات زنده خلاصه نمی شود بلکه نوع بافت زمین شناسی منطقه نیز وجود دارد. حال شروع به بالا رفتن از راه شنی و جالب این کوهستان می کنیم و شاهد صخره هایی می شویم که با فاصله های اندکی از یکدیگر جدا شده اند. شاید چیزی که این منظره را زیبا تر نموده سبز شدن درختان زیبا در هر گوشه ی دنج و با صفای این صخره ها هستند و یا لایه های رسوبی کوه ها که هر کدام با رنگی متفاوت بر روی هم قرار گرفته اند. تنها چیزی که به نظر می آید برای تکمیل شدن احتیاج است آبشار و یا رودی خروشان است. پس از کمی گشتن در این پارک با آبریز های کوچک و بزرگ و رودی پر آب و متفاوت از بقیه رو به رو می شویم و منظره ی طبیعی مان تکمیل می شود. با کارناوال در تماشای این طبیعت بی نظیر همراه شوید و لذت ببرید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست