karnaval.ir

زهرا میرزایی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

14 تیر 1395

به روز رسانی

11 آبان 1399

امروز می خواهیم سراغ تفریحی بسیار محبوب در مکانی خوش آب و هوا برویم، جایی که می توانیم خاطراتی از یاد نرفتنی با خانواده و دوستانمان بسازیم، روزی پر از شادی و سرگرمی در پیش است، قصد داریم به پارک آبی ترکیه برویم، اگر بازی ، هیجان و شنا دوست دارید این مطلب را از دست ندهید.

مطمئن باشید امروز به بهترین #پارک آبی آسیا خواهیم رفت و از بهترین وسایل و امکانات تفریحی آبی استفاده می کنیم، آکوالند بزرگترین پارک آبی کشور ترکیه است و همه روزه هزاران نفر برای تفریح به این پارک می آیند، همیشه صدای خنده و شادی در فضای این پارک به گوش می رسد.

پارک آکوا در غرب #آنتالیا قرار دارد، با ما باشید تا آب بازی در خوش آب و هواترین نقطه ی جهان را تجربه کنیم.

با کارناوال همراه باشید.

پارک آبی آکوا، آنتالیا

آشنایی با پارک آبی آکوا | aquapark

ترکیه یکی از بهترین مکان های تفریحی است که توریست ها  از سراسر جهان برای گذراندن تعطیلات و خرید و گردش به اینجا می آیند.

اگر شما هم آوازه ی ترکیه را شنیده اید باید بدانید که شهر آنتالیا بهترین مکان کشور ترکیه برای گذراندن تعطیلات است و از نظر امکانات تفریحی و گردشگری در آسیا نظیر ندارد.

پارک آبی آکوا ( aquapark ) آنتالیا بزرگترین پارک آبی ترکیه است این پارک آبی در ساحل دریای مدیترانه و جنوب غربی آنتالیا قرار دارد.

شنیده ایم سر خوردن از روی سرسره های غول پیکر و زیبا آنقدر هیجان دارد که گذر زمان احساس نمی شود و بالا و پایین رفتن از پله های سرسره ها اصلا خسته کننده نیست بلکه پرتاب شدن در استخر ها هم جذابیت خاص خودش را دارد و فقط در انتهای روز متوجه می شویم خسته هستیم، باید تجربه کنیم...

 پس پیش به سوی آکوا، بزرگترین پارک آبی آنتالیا ...

پارک آبی آکوا، آنتالیا

نمایی از پارک آکوا

امکانات تفریحی پارک آبی

در شهر آنتالیا سه پارک آبی وجود دارد اما آکوا بزرگترین پارک آبی شهر است و امکانات متفاوتی از جمله وسایل بازی مختلف ، استخرهای مخصوص سنین گوناگون، موسیقی و مسابقات تفریحی و رستوران و کافی شاپ و فروشگاه لوازم ورزشی و سرزمین دلفین ها دارد.

همه چیز محیا است تا هیجان پرتاب شدن با سرعت بالا از روی سرسره در آب را تجربه کنیم ، پرتاب شدن در عمق استخر های زیبا و تمیز با آبهای درخشان.

در ادامه می رویم و تجربه می کنیم...

پارک آبی آکوا، آنتالیا

سرسره ها

در پارک آبی آکوآ انواع سرسره های آبی رو باز ، رو بسته یا تونلی، سرسره های های با تیوپ و بی تیوپ، سرسره های یو شکل و سرسره های چاله ی هیجان فضایی وجود دارند و با طراحی های زیبا در این محیط با شکوه شما را به سمتشان می کشانند هر سرسره منتهی به استخری کاملا امن و زیبا می شود.

باید از پله های سرسره ها بالا رفت تا به ایستگاه سرسره سواری رسید در بالای این ایستگاه افرادی متخصص مسئولیت مراقبت از ما را دارند آنها بعد از اطمینان از خالی بودن سرسره ها و اطمینان از درست بودن تیوپ ها اجازه ی سر خوردن می دهند .

از دیگر جذابیت های بازی در این پارک آبی این است که، برای رسیدن به سرسره ها باید از میان فضاهای سبز زیبا عبور کنیم که درختان و گل هایی که در این مسیر قرار گرفته اند  آب و هوای این منطقه را دلچسب تر کرده اند.

آکوا پارک، آنتالیا
آکوا پارک، آنتالیا
آکوا پارک، آنتالیا

مجازی سرسره سواری کنید

استخر ها

پارک آکوا استخرهای متفاوتی دارد که هر کدام مخصوص تفریحی خاص است، در این پارک استخری برای استراحت و ریلکس شدن، استخری برای تماشای موسیقی زنده و استخر مخصوص کودکان وجود دارد و در کنار این استخر ها امکانات برای آفتاب گرفتن و انواع ماساژ های ترکی و ریلکسی محیا است.

پارک آبی آکوا، آنتالیا
پارک آبی آکوا، آنتالیا

بخش رفتینگ و استخر مواج آکوالند

از دیگر امکانات پارک آبی آکوالند رودخانه و استخر موج مصنوعی آن است، شما در این پارک عظیم و زیبا می توانید 300 متر در رودخانه ای مواج و زیبا رفتینگ کنید و لذت ببرید این رودخانه به استخری سرازیر می شود که در آن استخر هم با پمپ های بزرگ آبی موج تولید می شود ، این استخر مواج عمق اش 1.40 متر است و در تمام طول روز موج دارد، هیجان شنا در استخر مواج پارک آبی بسیار زیاد است و در ساعاتی از روز در این مکان موسیقی اجرا می شود و شناگران می توانند با موسیقی و شادی به شنا و بازی در این استخر بپردازند.

رافتینگ در پارک آبی آنتالیا

جامپینگ

اوج هیجان و آدرنالین این قسمت از پارک آبی آکوا است ، پرش از 70 متر ارتفاع با طناب ، پرش با منظره ی خورشید و آب ، برای جامپینگ پارک آکوا باید بر فراز تراسی رفت که 70 متر بالاتر از سطح زمین است در آن بالا با کمک راهنمایان لباس و وسایل ایمنی مخصوص را به تن می کنیم و بعد از بستن طناب ایمنی به پایین می پریم و ناگهان تا نیمه ی بدن در آب فرو می رویم و دوباره به بالا بر می گردیم.

پرش از ارتفاع با دوستان و خانواده حسی وصف نشدنی دارد حتما باید تجربه کرد تا عمق شادی همراه با هیجان و ترس را متوجه شد ، جامپینگ آکوالند یکی از بهترین نفریحات این پارک است آن را از دست ندهید.

جامپینگ در پارک آبی

رستوران

هنگام ظهر از ساعت 11:30 تا 1:30 در رستوران مستقر در پارک آبی انواع غذاهای ترکی، فست فود و کباب سرو می شود که درصورتی که بلیت تمام روز پارک آبی را خریداری کرده باشید می توانید از این غذا ها استفاده نمایید.

رستوران آکوا پارک

سرزمین دلفین ها

 سرزمین دلفین ها قسمتی از پارک آبی آکوالند است و در آن دلفین های باهوش با بازی های جذابشان همه را مجذوب می کنند، در این قسمت از پارک مربیان دلفین ها آنها را راهنمایی می کنند تا از درون حلقه ها بپرند یا همه با هم در آب شیرجه بزنند.

بازدید از این قسمت پارک آبی برای همه ممکن نیست و برای ورود به سرزمین دلفین ها باید هزینه ی جداگانه پرداخت کنید و بلیت سرزمین دلفین ها را تهیه نمایید، شک نداشته باشید که این دلفین های بانمک و خندان اوقات شادی را برایتان رغم می زنند

پارک آبی آکوا، آنتالیا
سرزمین دلفین ها، آنتالیا
پارک آبی آکوا، آنتالیا

هزینه های پارک آبی 

هزینه ی پارک آبی بستگی به این دارد که بلیت پارک آبی را از چه محله ای تهیه می کنید، اگر از لیدر و راهنماهای هتل بلیت پارک آبی را تهیه نمایید 50 لیر هزینه دارد و کارتی به شما داده می شود که با این کارت می توانید از نهار در پارک آبی هم استفاده کنید.

برای صرفه جویی در هزینه می توانید بلیت پارک آبی را از وبسایت آکوا پارک یا به صورت حضوری از باجه ی بلیت پارک آبی تهیه نمایید که هزینه ی آن 30 لیر است.

هزینه ی پارک آبی آنتالیا

آدرس

پارک آبی آکوا سرویس رفت و آمد مخصوص دارد که بین ساعت 8 تا 9 صبح بازدیدکنندگانش را از اقامت گاه هایشان به پارک آبی می آورد. برای استفاده از ترانسفر این پارک می توانید به وبسایت آن مراجعه کنید همچنین از این وبسایت می توانید بلیت پارک آبی را هم تهیه فرمایید.

اگر وسایل نقلیه ی عمومی را ترجیح می دهید، ایستگاه های اتوبوس مقابل درب همه ی هتل های آنتالیا هستند و با کسب اطلاعات از رسپشن #هتل یا رانندگان اتوبوس می توانید مسیر دقیق از هتل تان تا پارک آبی آکوا را پیدا کنید. مسافرت با اتوبوس ها از نظر هزینه 10 لیر می باشند و نسبت به ترانسفر پارک آبی که 40 لیر است ارزانتر می باشند.

همچنین اگر بلیت پارک آبی را از راهنماهای هتل تهیه کنید این تورهای پارک آبی شامل هزینه ی وسایل رفت و آمد هم می شوند.

منطقه ی دقیق این پارک کنیالتی نام دارد که منطقه ای ساحلی مابین شهر آنتالیا و لارا است.

آدرس : ترکیه، آنتالیا، لارا، خیابان مورادپاسا، پارک آبی آکوا.

Address: aqualand .Lara Yolu No:01. Muratpasa. Antalya 07160.Turkey

پارک آبی آکوا، آنتالیا

توصیه کارناوال

بدون شک پارک آبی آکوا از برترین تور های تفریحی این شهر است و اگر به تفریحات آبی علاقه دارید حتما به این مکان سر بزنید چون می توانید در کنار خانواده و دوستان اوقات شاد و مفرحی داشته باشید.

توصیه ی ما به شما این است مایو و حوله همراه داشته باشید چون اگر این وسایل را از پارک آبی تهیه کنید بسیار گران می شود و بنابر این که چه وسیله ای تهیه نمایید تا 200 دلار هم هزینه ی وسایل می شود.

پارک آبی آکوا، آنتالیا

کلام آخر

سفری داشتیم به پارک آکوا بزرگترین پارک آبی شهر آنتالیا، خوب بود؟ خوش گذشت ؟ تجربیات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

زمانی موفق خواهی شد که شوقت به موفقیت، بیشتر از تَرست از شکست باشد.

آیا این مطلب مفید بود؟

10 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

کاربر مهمان

بهترین پارک ابی بود که دیدم من دبی پاتایا بانکوک موکت استامبول ارمنستان باکو رفتم اما اینجا فوق العاده بود واقعا یک روز خیلی خوبی بود فقط رفتیم به خاطر شلوغی اینها میتونیم چند لیر بیشتر بدین fast برین بازیها رو اینطوری بیشتر از تایمش لذت میبرین

انتشار:19 فروردین 1399

آیا این دیدگاه مفید بود؟

کاربر مهمان

ایا این پارک ابی در زمستان فعال است؟ مثلا ما بخوایم اخر بهمن یا اول اسفند بریم؟؟

انتشار:07 بهمن 1398

آیا این دیدگاه مفید بود؟

کاربر مهمان

سلام این پارک ابی تو ببک هست؟؟ ما الان کمر هستیم ،چند تفر بهمون گفتن که الان کمی هوا سرد هست و ممکنه همه سرسره ها کار نکنه و الان رفتنش درست نیست این حرف درسته؟؟؟

انتشار:27 مهر 1398

آیا این دیدگاه مفید بود؟

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.