karnaval.ir

نسیم امینی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

27 شهریور 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

زمین های برنج چین

Thierry Bornier

تصویر هوایی مقابل، زمین های برنج را در رنگ های مختلف به نمایش می گذارد؛ این تنوع رنگی ناشی از جلبک هایی ست که در شالیزارها و در سطح آب رشد می کنند. منظره زیبای پیش رو که مانند بوم رنگی چشم نواز است در یکی از استان های جنوبی کشور چین به نام یون‌نان (Yunnan) به ثبت رسیده است. رودخانه معروف یانگ تسه -طولانی ترین رود آسیا- از بلندی های شمال این استان جاری می شود.

اون بیرون پر از شگفتیه و من می خوام گوشه ای از این شگفتی ها رو بهتون نشون بدم.

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.