karnaval.ir

نسیم امینی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

04 شهریور 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

برداشت پنبه

Zhou Chengzhou

تصویر مقابل در کشور چین و در ناحیه خودمختار سین‌کیانگ اویغور (Xinjiang Uyghur Autonomous Region) به ثبت رسیده است. در پیش روی تان دو کارگر را می بینید که مشغول برداشت پنبه در این ناحیه هستند. باید بدانید که کشور چین بزرگترین صادرکننده پنبه در جهان است و بیشترین محصول پنبه این کشور در همین ناحیه خود مختار سین‌کیانگ به دست می آید. با این حساب، اهمیت سین‌یانگ در تولید پنبه دنیا بسیار پررنگ است و همین سبب شده تا در فصل پاییز، هزاران کارگر برای کسب درآمد به این جا رهسپار شوند.

اون بیرون پر از شگفتیه و من می خوام گوشه ای از این شگفتی ها رو بهتون نشون بدم.

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.