karnaval.ir

زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

29 تیر 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

گوزن زرد ایرانی

Hamed Tizrooyan

در میان چمنزارهای جنگل، گوزن زردی را می بینید که چشم در چشم دوربین ایستاده است.

گوزن های زرد ایرانی، یکی از حیوانات بومی کشورمان هستند که متأسفانه امروزه در زیستگاه اصلی و طبیعی خود به طور کامل منقرض شده اند. همان طور که از نامشان پیداست، این حیوانات بومی ایران بوده و پیش ترها در مناطقی چون جنگل های زاگرس و مناطق جنگلی خوزستان به چشم می خوردند. امروزه گوزن زرد ایرانی را در مکان هایی چون مازندران، آذربایجان غربی و فارس می توان دید.

این تصویر جذاب از گوزن زرد ایرانی را نیز عکاس خوب حیات وحش کشورمان، آقای حامد تیزرویان به ثبت رسانده اند. 

چند سالی است که با کارناوال، هر روز دست به قلم می شوم و نوشتن، گاه چالشی روزانه است و گاه، شربت بهار نارنج تگری که در یک روز داغ تابستانی به جانم می نشیند... و این چیزی است که آن را خوش حالی

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.