karnaval.ir

زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

25 اسفند 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

نقش جهان عکس روز کارناوال

Yaser Zohari

گشت و گذار و تماشای نقش جهان در شب، یکی از جذابیت های بی برو برگرد در میان دیدنی های اصفهان است. خورشید که چادر سیاهش را به سر آسمان می کشد، بسیاری از اصفهانی ها و گردشگران به این میدان معروف می روند تا ساعاتی در این فضای دوست داشتنی تفریح کنند، دور همی تشکیل دهند و از نورپردازی زیبای میدان لذت ببرند. این تصویر میدان نقش جهان، کاری از «یاسر زهری» عکاس جوان و حرفه ای است. یاسر که عکاسی حرفه ای را از سال 1390 شروع کرده، در شاخه عکاسی طبیعت و منظره فعالیت دارد و تا به حال افتخارات مختلفی را کسب کرده است. یکی از جدیدترین موفقیت های یاسر زهری، کسب نشان نقره در ششمین جشنواره بین المللی خیام بود.

پیشنهاد می کنیم برای آشنایی بیشتر با عکس های چشمنواز این هنرمند، صفحه yaserzohari@ در اینستاگرام را ببینید. 

چند سالی است که با کارناوال، هر روز دست به قلم می شوم و نوشتن، گاه چالشی روزانه است و گاه، شربت بهار نارنج تگری که در یک روز داغ تابستانی به جانم می نشیند... و این چیزی است که آن را خوش حالی

...

آیا این مطلب مفید بود؟

3 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

پيام

شبگردی در اصفهان کلا خیلی خوب و لذتبخشه و نور پردازی های بسیار قشنگی داره مکان های دیدنی و توریستیش . آفرین به شهرداریش واقعا .

انتشار:16 فروردین 1399

آیا این دیدگاه مفید بود؟

بهرام

نور پردازی خیلی چشم نواز و زیبایی داره در شب و زیبایی هاش چندین برابر میشه .

انتشار:06 فروردین 1399

آیا این دیدگاه مفید بود؟

سلاله

نورپردازی این میدان زیبا در شب واقعا خیره کننده و زیباست و پیشنهاد میکنم حتما یک شب سری به این میدان بزنید .

انتشار:24 اسفند 1398

آیا این دیدگاه مفید بود؟

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.