karnaval.ir

مهرنوش حیدری

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

03 خرداد 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

در جهان مناظر شگفت آوری وجود دارد که بسیاری از عکاسان می خواهند آنها را برای همیشه در قاب دوربینشان به ثبت برسانند. یکی از این مناظر در طبیعت، بهشت های سرسبز هستند که هوش از سر همگان می برند و مردم را محو تماشای خود می کنند. نمونه ای از این بهشت ها، موراویای جنوبی (South Moravin) است که در جمهوری چک قرار دارد و به دلیل داشتن چشم انداز های حیرت انگیز، در بیشتر ایام سال به ویژه در فصل بهار و پاییز با هجوم عکاسان مواجه می شود. 
تپه های کوچک و بزرگ این منطقه با مخملی سبز رنگ پوشیده شده و گاه رنگ هایی دیگر از جنس چمن نیز در آن به چشم می خورد. در طول روز زاویه ی تابش نور خورشید متفاوت است و باعث می شود هر لحظه و هر صحنه ی این منطقه متفاوت از دیگری به نظر برسد. در صبح و عصر نوع تابش خورشید مناظر ی سه بعدی را در این تپه ها خلق می کند که هر عکاسی را به وجد می آورد و او را برای ثبت تصویر وسوسه می کند.
عکاس خوش ذوق و هنرمندی به نام آنیتا دامینیانوویچ (Anita Demianowicz) به این منطقه ی زیبا و سرسبز سفر کرده و به گفته خودش ساعت های بسیاری را محو این همه زیبایی و شکار آن ها در قاب دوربینش بوده است.
می خواهیم سری به آلبوم عکس های این عکاس بزنیم و سفری تصویری را به این منطقه تماشایی تجربه کنیم.
با کارناوال همراه باشید تا عکس های چشم نواز این بهشت سرسبز را ببینیم...

موراویا

1- مخملی از چندین رنگ

موراویا

2- سبز ِ سبز تا بی نهایت

موراویا

3- حصار ها چیزی از زیبایی این منطقه کم نمی کنند.

موراویا

4- این همه زیبایی همانند بوم نقاشی است.

موراویا

5- سایه روشن های ایجاد شده توسط نور خورشید

موراویا

6- خوش به حال جاندارانی که زیستگاهی به این زیبایی دارند...

7- جاده ای که انسان را به زیبایی ها فرا می خواند.

موراویا

8- لباس مخملی زمین

موراویا

9- بهشتی رویایی در کره زمین

موراویا

سخن آخر

آیا به این منطقه سفر کرده اید؟
آیا بهشت های گمشده دیگری را می شناسید؟
نظرات، تجربیات و پیشنهادات خود را با دوستان کارناوالی به اشتراک بگذرید...

در میان بسیاری از فکر و خیال ها و در گیری های زندگی، گاه آن چنان با چشم باز در رویا فرو می رفتم و دنیا را سیر می کردم که گویی سوار بر دوچرخه ای تمام دنیا را فتح کرده ام. هر روز مدت

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.