karnaval.ir

بهاره فلاح

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

05 مرداد 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

زندگی شهرنشینی با تمام مزایایی که برای انسان به ارمغان آورد، مشکلاتی را هم با خودش به همراه داشت. کم کم این شیوه ی زندگی باعث شد تا ساکنان شهرها در روزمرگی ها غرق شوند و به دارویی برای فراموش کردن خستگی هایشان احتیاج داشته باشند. در این میان چه آرامبخشی بهتر از آغوش طبیعت می توانست مرهم روح و روانشان باشد؟! همین بهانه ای شد تا جاذبه های طبیعت بیش از پیش خودشان را نشان دهند و به مقصدی برای گذران ساعاتی خوش به در از شلوغی های شهر تبدیل شوند.

ایران، نیز از این جاذبه ها بی نصیب نیست و به هر گوشه اش که بنگری منظره ای شگفت انگیز جادویت می کند. می خواهیم گوشه ای از این زیبایی ها را برایتان به تصویر بکشیم و در میان هزاران جلوه ی دیدنی به سراغ ساحلی تماشایی در شمال کشور می رویم. ساحلی به نام گیسوم که کرانه ی دریا را به جنگلی تماشایی پیوند داده و منظره ای کم نظیر ساخته است.

شما را میهمان می کنیم به دیدن تصاویری که به صورت اختصاصی توسط تیم کارناوال و در تیرماه 96 از ساحل و جنگل گیسوم تهیه شده و برای لحظاتی کوتاه شما را با جلوه های این جاذبه ی دیدنی کشورمان آشنا می کند.

دقایقی از وقتتان را به ما بدهید تا سفری تصویری را برایتان رقم بزنیم و در کنار شما به استان گیلان برویم؛ ساحل گیسوم در انتظار میزبانی از ماست.

با کارناوال همراه باشید...

ذکر این نکته هم ضروری است که این مطلب تنها گردشی تصویری در جنگل و ساحل گیسوم است. کارناوال در آینده مطلبی کامل در این باره را منتشر خواهد کرد و در آن از راه دسترسی، امکانات و تفریحات این جنگل صحبت خواهد کرد.

Karnaval

1- همه چیز از همین جاده شروع می شود؛ جایی که درختان احاطه ات می کنند. 

Karnaval

2- تابلوها، بهترین راهنما برایمان هستند

Karnaval

3- خوش آمدید!

Karnaval

4- وقت قدم زدن است...

Karnaval

5- و در انتهای جاده، این دریاست که رخ می نماید...

یکی از ویژگی های جالب توجه ساحل گیسوم این است که برای رسیدن به آن باید از جاده ای جنگلی گذر کنید و با تمام شدن جاده، قدم به ساحل بگذارید.

Karnaval

6- قایق های منتظر

Karnaval

7- مردم، در حال خلق لحظاتی خوش و به یادماندنی

Karnaval

8- زیبایی بی پایان

Karnaval

9- کمپینگ در ساحل هم دنیایی دارد

Karnaval

10- باید دوباره دل به جاده سپرد

Karnaval

11- دریاچه ای در همین نزدیکی

Karnaval

Karnaval

12- قایق سواری درفضایی آرام و لذت بخش

Karnaval

13- جایی برای استراحت...

Karnaval

سخن آخر

آنچه که دیدید تنها سفری تصویری به جنگل و ساحل گیسوم بود تا بتوانیم شما را در لذت این سفر شریک کنیم.

اگر تجربه ی سفر به این جاذبه ی زیبا را داشته اید، تجربیاتتان را با ما به اشتراک بگذارید.

اگر ساحل زیبای دیگری را سراغ دارید، آن را به سایر دوستان کارناوالی نیز معرفی کنید 

منتظر دیدگاه های شما هستیم...

خوب که فکر می کنم، می بینم سال ها پیش که راهم به سوی گردشگری کج شد، هنوز آن قدر درباره اش نمی دانستم. خیلی از ما انتخاب رشته مان در دانشگاه اتفاقی بوده اما راستش را بخواهید برای من شیرین ترین اتفاق دنیا بود

...

آیا این مطلب مفید بود؟

4 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

مستانه تقوى

گیسوم تالش قطعه ای از بهشته و سرسبزی زبان زدی داره .

انتشار:20 اسفند 1398

آیا این دیدگاه مفید بود؟

rabodan

تصاویرتون حرف نداره ولی متأسفانه در حال حاضر ساحل زیبای گیسوم پر از زباله و کثیف است و میاز به رسیدگی داره .

انتشار:20 اسفند 1398

آیا این دیدگاه مفید بود؟

panah

کلی خاطره در هنگام خواندن این نوشته از ذهنم عبور کرد . ممنون

انتشار:20 اسفند 1398

آیا این دیدگاه مفید بود؟

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.