ویدیو HD
بهاره فلاح

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

24 اردیبهشت 1398

به روز رسانی

15 شهریور 1398

به گزارش روابط عمومی برج میلاد، جشنواره رمضانی "شهر رمضان" از 17 اردیبهشت ماه کار خود را آغاز کرده و تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد. این جشنواره با حضور هنرمندان و شهروندان و بازدیدکنندگان برگزار می شود.

این جشنواره در نخستین شب با برگزاری برنامه های هنری و مسابقه توسط هنرمندان آغاز شد و هنرهای نمایشی و عروسک گردانی و خیمه شب بازی با موضوع های دینی از دیگر برنامه های آن بود. گروهی از شهروندان نیز با حضور گسترده در ویژه برنامه نغمه های آسمانی، اقدام به ختم قرآن در نخستین شب این برنامه کردند.

در برنامه جشن رمضان، هر شب قاریان برتر جهان اسلام در غرفه E بخش نمایشگاهی برج میلاد حاضر هستند و  این برنامه توسط شبکه رادیویی قرآن ضبط و سپس از همین شبکه پخش می شود. شهروندان می توانند با حضور در این غرفه علاوه بر ختم قرآن به پویش نغمه های آسمانی در فضای مجازی ملحق شوند و با هشتگ "حال خوب معنوی" فضای این ماه را در فضای مجازی پخش کنند.

نمایشگاه آثار قرآنی به همراه استارتاپ های قرآنی نیز در گالری شرقی برج میلاد برپاست و همچنین نمایشگاه عفاف و حجاب، سوغات و صنایع دستی با رویکرد آشنایی با سنت ها، هنر و فرهنگ مردمان ایران زمین در غرفه A بخش نمایشگاهی برج میلاد از مخاطبان میزبانی می کند. بخش سوغات و صنایع دستی بخش نمایشگاهی برج میلاد نیز میزبان کسانی است که می خواهند از غرفه های مختلف هنرمندان شهرهای مختلف دیدن کنند و خریدی لذت بخش داشته باشند.

جشنواره رمضانی شهر خدا هر شب از ساعت 18:00 تا 1 بامداد میزبان علاقه مندان است.

Shahin Nobari 
Shahin Nobari 
Shahin Nobari 

اخبار روز گردشگری را از کارناوال دنبال کنید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET