karnaval.ir

مهدیه اکبری پارسا

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

03 شهریور 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

ماه شهریور امسال صنعت گردشگری کشورمان با برگزاری نمایشگاه های مختلف شور و حال تازه ای پیدا خواهد کرد و امید دارد تا اندکی از شوک های قیمتی و ارزی چند ماه اخیر بیرون بیاید و انرژی تازه ای به رگ های آن تزریق شود. 

در همین راستا در نظر داریم تا تعدادی از بهترین و جذاب ترین نمایشگاه ها و رویدادهای گردشگری را به شما معرفی کنیم تا به تناسب علاقه تان در آنها شرکت کنید و اطلاعات مورد نیازتان را به دست بیاورید. 

سی امین نمایشگاه بین المللی صنایع دستی 

این نمایشگاه یکی از قدیمی ترین رویدادهای صنعت گردشگری کشورمان است و سی امین دوره آن امسال در محل برگزاری نمایشگاه های دایمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود. در این نمایشگاه می توانید با انواع صنایع دستی مناطق مختلف ایران آشنا شوید و اطلاعات جالبی از نحوه ساخت و کارکرد آنها به دست بیاورید. 

تاریخ برگزاری نمایشگاه: از سوم تا نهم شهریور ماه 1397         ساعت بازدید: از 10:00 تا 18:00

آدرس: تهران، انتهای بزرگراه چمران، نمایشگاه بین المللی تهران 

نمایشگاه صنایع دستی 97

بیست و هفتمین نمایشگاه فرش دستباف ایران 

این نمایشگاه هم راستا با نمایشگاه صنایع دستی ایران برگزار می شود و علاقه مندان و بازدیدکنندگان خاص خود را دارد. اگر هنر اصیل و تاریخی بافت فرش دستباف علاقه مند هستید، بازدید از این نمایشگاه را از دست ندهید. 

تاریخ برگزاری نمایشگاه: از سوم تا نهم شهریور ماه 1397        ساعت بازدید: از 10:00 تا 18:00

آدرس: تهران، انتهای بزرگراه چمران، نمایشگاه بین المللی تهران 

نمایشگاه فرش دستباف 97

نخستین نمایشگاه بین المللی اقتصاد و سرمایه گذاری گردشگری شهرگردشگر

اگر به گردشگری، موضوع های مرتبط با گردشگری دیجیتال، بوم گردی در گردشگری ایران، اقتصاد گردشگری، گردشگری سبز، شهرگردشگری و مواردی از این دست علاقه دارید می توانید از کارگاه های مختلف این نمایشگاه استفاده کنید. این نمایشگاه در بازار بزرگ ایران -ایران مال- برگزار می شود و از حمایت سازمان میراث فرهنگی و گردشگری نیز برخوردار است. 

با استفاده از این لینک می توانید با شرایط ثبت نام، موضوع های مختلف و کارگاه های گوناگون این نمایشگاه بیشتر آشنا شوید. 

تاریخ برگزاری نمایشگاه: از چهارم تا هفتم شهریور ماه 1397        ساعت بازدید: از 10:00 تا 19:00

آدرس: تهران، بزرگراه خزازی، ایران مال

نمایشگاه شهرگردشگر 97

سومین جشنواره و نمایشگاه بین المللی کمپینگ، آفرود، کوه نوردی و ورزش های مهیج - کامکس

علاقه مندان به کمپینگ، آفرود، کوه نوردی و ورزش های مهیج مرتبط با گردشگری که دوست دارند اطلاعات کاملی در این زمینه ها به دست بیاورند و با باتجربه های این فعالیت ها همکلام شوند، به هیچ عنوان بازدید از این جشنواره را که در برج میلاد برگزار می شود از دست ندهند. 

تاریخ برگزاری نمایشگاه: از پنجم تا نهم شهریور ماه 1397         ساعت بازدید: از 16:00 تا 23:00

آدرس: تهران، بزرگراه شیخ فضل الله نوری، ورودی بزرگراه شهید همت، کنارگذر اختصاصی برج میلاد

ورود به صفحه معرفی برج میلاد

نمایشگاه آفرود 97

 اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید. 

خاطرات خوبم از زندگی بین سبزی جنگل و کوه، آبی دریا، سپیدی عطر بهارنارنج، قرمزی تمشک‌های وحشی، نارنجی پرتقالها، بارانهای گاه و بی‌گاه و تاب خوردن بر درخت گردوی مهربان حیاط خانه‌مان در رامسر زیبا چرخ می خورد و روحم را سیراب می کند. تمام

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.