کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیویی از فصل بهار، فصل بیداری طبیعت

بهار را فصل شکوفایی طبیعت می‌دانند؛ موسمی که در آن طبیعت به خواب رفته بار دیگر امید زندگی می‌یابد. ویدیویی از فصل بهار، فصل بیداری طبیعت تصاویری کوتاه اما زیبا است که حال‌وهوای دل‌نشینی پس از روزهای سرد زمستانی را برایتان به ارمغان می‌آورد. کلیپ رسیدن فصل بهار در چند دقیقه و به سرعت روند تغییرات آب‌وهوایی طبیعت و شکوفا شدن آن را به تصویر می‌کشد. فصل بهار شروع زیبایی‌ها است و سرسبزی این فصل موجب نشاط و سرزندگی روحیه خواهد شد؛ با فرا رسیدن فصل بهار و شنیدن آوای خوش پرندگان و جویبارها امیدی دوباره در زندگی پدیدار می‌شود. همراه ما به تماشای این ویدیو بهاری بنشینید.


:Video Detail

Produced By: DQ Music558

  

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های نیکسام محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست