ویدیو HD

ویدیوی هوایی از طبیعت پاییزی آلاسکا

ویدیوهای طبیعت، همیشه از جذابیت خاصی برخوردارند و همین مساله بهانه ای شده تا ویدیوی هوایی از طبیعت پاییزی آلاسکا را به عنوان سوژه امروز کارناوال انتخاب کنیم. می خواهیم تجربه ای از سفر به آلاسکا داشته باشیم و حال خوشی که در این سرزمین جاری ست را برای مدتی هر چند کوتاه حس کنیم. چندی از دیدنی های آلاسکا را از نظر می گذرانیم و محو تماشای گوشه ای از شگفتی های این کره خاکی می شویم. 

فصل پاییز را برای سفر مجازی مان انتخاب کرده ایم و این بدان معناست که می خواهیم پهنه ای از رنگ های آتشین را تماشاگر شویم. پاییز در هر گوشه ای از کره زمین دل انگیز و تماشایی ست؛ اما در آلاسکا جلوه ای متفاوت تر و تحسین برانگیزتر دارد. 

شاید تصور کنید که آلاسکا سرزمینی همیشه پوشیده در برف است و هیچگاه، رنگی به جز سفید بر تن نمی کند؛ اما این تصور غلطی است، با وجود آنکه این سرزمین نزدیک به قطب شمال قرار دارد و حتا از کشوری چون کانادا بالاتر است، بازهم می تواند در فصل هایی همچون پاییز و تابستان جلوه ای متفاوت پیدا کند؛ اگرچه این فصول در آلاسکا کوتاه تر هستند. 

جالب آنکه ویدیوی پیش رو در مناطق شمالی تر آلاسکا ضبط شده که به مراتب سردتر هستند و این موضوع، پاییزی بودن ویدیوی مان را عجیب تر هم می کند. نواحی شمالی آلاسکا در مدار شمالی کره زمین قرار دارند؛ جایی که حداقل در یک شبانه روز از سال خورشید هرگز غروب نمی کند! به این خورشید که در 24 ساعت به طور متوالی می تابد، "خورشید نیمه شب" می گویند و بسیاری، آرزوی دیدنش را در سر دارند.

البته در این ویدیو، خورشید نیمه شب را نمی بینیم، اما مناظر چشم نواز دیگری را از نظر می گذرانیم. شما را هم به این ضیافت پاییزی در آلاسکا دعوت می کنیم، با کارناوال همراه شوید و این سفر مجازی را از دست ندهید.


:Video Details

Produced By: Ben Hattenbach

2 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
علی سلطانی

خیلی عالی بود

26 آذر 1397

مسعود کرامتی

به به چه منظره ای..

18 آذر 1397

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET