کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

حیات وحش آفریقا | گشت در دنیای شفت انگیز حیوانات

در سفر امروزمان با کارناوال، حیات وحش منحصر به فرد و بی نظیر آفریقا را از نظر می گذرانیم و باری دیگر از تجلی خلقت در این سرزمین، انگشتِ حیرت بر دهان می گیریم. در حین سفر، کفتر خالدار، میرکت یا دم عصایی های دوست داشتنی اما خطرناک، فیل ها، یوزپلنگی که ناهارش را با خود به آشیانه می کشاند، پرنده های لاشه خوار، جغد و ... همه در صف نگاهمان قرار می گیرند تا جذابیت های سرزمینشان را به رخ بکشند. پس برای یک سفر تمام و کمال و مهیج کمربندتان را ببندید و در کارناوال همراهمان شوید.

گشت و گذارمان را در این قاره آغاز می کنیم؛ در ابتدای راه با یوزپلنگی مواجه می شویم که اوغات فراغتش را با گشت زنی و تماشای مناظر می گذراند و پرنده ای را می بینیم که برای شکار طعمه کمین کرده، طعمه ای که در نهایت به غذای لذیذ او بدل می شود. لک لک نوک زردی را از بالا تا پایین برانداز می کنیم که در آب منقار می چرخاند تا شاید یک ماهی، مسیر گم کند و سر از شکم او در آورد. در ادامه چند گونه ی دیگر از پرندگان آفریقایی را می بینیم که در بینشان لک لک شجاعی نیز به چشم می خورد، او با وقار تمام در کنار یک تمساح ایستاده و از مناظر اطراف لذت می برد. شاید تمساح امروز به اندازه ی کافی غذا خورده و یا لک لک او را در میان آب گل آلود تشخیص نمی دهد، در هر صورت بی اطلاع از سرنوشت لک لک نگون بخت به سفرمان ادامه می دهیم.

اسب های آبی، یوزپلنگ های سفیدپوست، کرگدن ها، زرافه ها و ایمپالاها سفرمان را هیجان انگیز تر می کنند. سلطان جنگل را مشغول تناول گوشت دیگر جانوران می یابیم، اما باز هم در راهمان متوقف نمی شویم.

مجددا سارهای نوک قرمز آفریقایی را می بینیم که حشرات روی بدن کرگدن را نوش جان می کنند، شاید دانستن این نکته جالب توجه باشد که این جاندار چشم طلایی، از کنه و جانداران ریز روی بدن احشام تغذیه می کند و همیشه سوار بر حیوانات عظیم الجثه است.

زمانی که کرگدن به آرامی به روی گل و لای آرامید، ما نیز گشت و گذارمان را به پایان می رسانیم. امروز و در این سفر همراه کارناوال باشید و با ما به دنیای عجیب و شگفت انگیز حیوانات بیایید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست