کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

کوهستان آلپ | تماشای طبیعتی سحرانگیز

امروز با یکدیگر راهی تماشای شگفتی های بکر طبیعت می شویم. از مناظری خارق العاده سخن می گوییم که تاکنون ندیده اید. در این کره ی بزرگ خاکی می گردیم و می گردیم تا بهترین مناظر را شکار کنیم و در این قاب شیشه ای برایتان به نمایش بگذاریم، از غار های بزرگ یخی گرفته تا آبشار های دیدنی. راهی کوه ای آلپ می شویم تا کشف کنیم طبیعت زیبایش را که حرف های زیادی برای گفتن دارند. به هیچ عنوان تماشای این شگفتی ها را از دست ندهید و با ما همراه شوید. جنگلی سرسبز که مه غلیظی در آن جریان دارد، گل های رنگارنگ و جذاب از هر طرف خود نمایی می کنند، کوهستان هایی که قبای سبز رنگ بر تن کرده اند، دشت گل های زرد رنگ، چشمه آبی که به آرامی جریان دارد، آسمانی در رفت و آمد و هزاران منظره ی تحسین برانگیز دیگر که روحتان را تازه می کنند و لحظه های متفاوتی را برایتان رقم می زنند. با یکدیگر محو تماشای غار ها و کوه های یخی می شویم، پدیده ای شگفت انگیز و جذاب که به صورت طبیعی و خود جوش در دل این طبیعت به وجود آمده اند و شگفتی از خلقت خداوند را به نمایش می گذارند. به راستی که پل کوچک یخی که در مقابل آبشاری عظیم در دل کوهستان شکل گرفته یکی از زیباترین جلوه های طبیعت است. شاید با دیدنش به یاد مناطق سردخیز بیافتید اما اینجا آنقدر ها هم هوا سرد نیسست. تمامی منطقه سرسبز با هوایی معتدل است و در گوشه کناری در این کوهستان سنگی و وسیع هنوز نشانه هایی از زمستان باقی مانده است. رنگین کمانی هم که در کنار آبشار بزرگ تشکیل شده این زیبایی ها را تکمیل نموده و منظره ای باور نکردنی ایجاد کرده است. اگر از دیدن زیبایی های طبیعت لذت می برید و با نگاه به زیبایی هایش روحتان جلا می یابد و همه ی غم ها برایتان کنار می روند به هیچ عنوان تماشای این ویدیو زیبا را از دست ندهید. با کارناوال همراه باشید.

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
محمد طیبی

من عاشق کوهستانم و هر چه در باره کوهستان باشه برام جذابه. با سپاس از آترا

23 آذر 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست