کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | ویدیو HD شگفت انگیز از اسب سواری

به تماشای اسب سواری حرفه ای خواهیم نشست و با اسبی زیبا آشنا می شویم. گرد و غبار همه جا را فرا گرفته، این است ابهت و عظمت این اسب خارق العاده. همراه با کارناوال باشید. اسب سواری از دیرباز و زمانی که اولین اسب ها رام شدند به بشریت خدمات زیادی کرده اند. از این حیوانات نجیب و باهوش در جنگ ها، سفرها و حتی کشاورزی استفاده می شده است. اسب را یار مهربان انسان می نامند و این حقیقتی آشکار برای همگان است. به دلیل ویژگی های طبیعی و فیزیکی این حیوان از آن در بسیاری از امور می توان بهره برد. این حیوان با توانایی های خارق العاده ای که دارد همیشه مورد توجه انسان ها قرار گرفته و در دوران قدیم یکی از مهم ترین مهره های نظامی محسوب می شده، بطوری که اگر ملتی به خوبی اسب سواری و استفاده از این حیوان را بلد بودند شانس بیشتری برای پیروزی در مقابل دشمن خود داشته اند. در دنیای امروز نقش اسب در زندگی بسیاری هنوز پر رنگ است. مانند گاروچران ها، عشایر و ... در طول تاریخ نژادهای مختلفی از اسب ها را شاهد بوده ایم که هر کدام به دلیل استفاده ای خاص بوجود آمده اند. بطور مثال از نژادهای قوی هیکل برای بارکشی و فعالیت های کشاورزی استفاده می شود و از نژادهای لاغر و کشیده برای مسابقات. در این ویدیو شاهد اسب سواری دختر جوانی هستیم که در کمال مهارت اسب زیبای خود را هدایت می کند، گویی در وجود هم نتیده اند و تبدیل به یک موجود شده اند. اسب ها هیچگاه از زندگی بشرمحو نشده اند و در هر زمانی حتی از جان خود برای رسیدن بشر به اهدافش تلاش کرده اند. اگر علاقه مند به مطالعه درباره ی یکی از نژادهای معروف و محبوب هستید کارناوال به شما مطلب موستانگ اسبی وحشی را پیشنهاد می دهد. با تماشای این ویدیو حسی عجیب وجود شما را فرا می گیرد و با موسیقی که بر روی ویدیو قرار گرفته این حس دو چندان می شود.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست