کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

طبیعت حیرت انگیز آلاسکا

خودتان را برای دیدن بخش هایی از طبیعت حیرت انگیز آلاسکا آماده کنید و با ما به تماشای شگفتی های این سرزمین بنشینید. در طبیعت آلاسکا گشتی می زنیم و با جلوه های خارق العاده اش آشنا می شویم. گوشه ای از حیات وحش آلاسکا را هم از نظر می گذرانیم و لحظاتی را به تماشای حیوانات این سرزمین سپری می کنیم. زیبایی های آلاسکا تمامی ندارند و در ویدیوی امروز کارناوال تنها بخش کوچکی از جلوه های دیدنی این سرزمین به تصویر کشیده شده اند. با ما همراه باشید و از مرور این زیبایی ها لذت ببرید.

آلاسکا بزرگ‌ترین ایالت کشور آمریکا محسوب می شود و به خاطر برخورداری از معادن غنی و نفت از ثروتمندترین ایالت ها به شمار می آید. طبیعت این سرزمین وسیع، ترکیبی از رشته کوه های طولانی با قله های بلند و آتشفشانی، یخچال های بزرگ طبیعی، رودها، دریاچه ها و کرانه‌های اقیانوس آرام را پیش روی تان می گذارد و گردشگران زیادی را به سوی خود می کشاند. در ابتدای سفر امروز مناظر یخ زده این سرزمین را از نظر می گذرانیم و آرامش را در کنار آنها تجربه می کنیم. پس از لحظاتی به تماشای نهنگ ها می نشینیم؛ آبزیان بزرگی که در آب ها به این سو و آن سو می روند و نمایش جالبی را به اجرا در می آورند. کمی با آنها همراه می شویم و سپس سقوط آب از آبشار را می بینیم. کمی هم در جنگل گشت می زنیم و آرامش را در آنجا جستجو می کنیم. طبیعت مه آلود تصویری خیره کننده را نشان مان می دهد و بعد نوبت تماشای خرس هاست. به سراغ خرسی می رویم که در حال شکار است و به سرعت یک ماهی به دست می آورد. 

کم کم اوج می گیریم و از بالا، زیبایی های آلاسکا را نظاره می کنیم و سفر کوتاه مان در همین جا به پایان می رسد. 

با کارناوال همراه باشید و تماشای این ویدیو را از دست ندهید.


:Video Details

Filming and Edit: Aliscia Young & Richard Sidey

Music: ‘Transcendence’ by Inga Liljestrom

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
مصطفی

بسیار زیباست

27 مرداد 1395

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست