ویدیو HD

طبیعت حیرت انگیز آلاسکا

خودتان را برای دیدن بخش هایی از طبیعت حیرت انگیز آلاسکا آماده کنید و با ما به تماشای شگفتی های این سرزمین بنشینید. در طبیعت آلاسکا گشتی می زنیم و با جلوه های خارق العاده اش آشنا می شویم. گوشه ای از حیات وحش آلاسکا را هم از نظر می گذرانیم و لحظاتی را به تماشای حیوانات این سرزمین سپری می کنیم. زیبایی های آلاسکا تمامی ندارند و در ویدیوی امروز کارناوال تنها بخش کوچکی از جلوه های دیدنی این سرزمین به تصویر کشیده شده اند. با ما همراه باشید و از مرور این زیبایی ها لذت ببرید.

آلاسکا بزرگ‌ترین ایالت کشور آمریکا محسوب می شود و به خاطر برخورداری از معادن غنی و نفت از ثروتمندترین ایالت ها به شمار می آید. طبیعت این سرزمین وسیع، ترکیبی از رشته کوه های طولانی با قله های بلند و آتشفشانی، یخچال های بزرگ طبیعی، رودها، دریاچه ها و کرانه‌های اقیانوس آرام را پیش روی تان می گذارد و گردشگران زیادی را به سوی خود می کشاند. در ابتدای سفر امروز مناظر یخ زده این سرزمین را از نظر می گذرانیم و آرامش را در کنار آنها تجربه می کنیم. پس از لحظاتی به تماشای نهنگ ها می نشینیم؛ آبزیان بزرگی که در آب ها به این سو و آن سو می روند و نمایش جالبی را به اجرا در می آورند. کمی با آنها همراه می شویم و سپس سقوط آب از آبشار را می بینیم. کمی هم در جنگل گشت می زنیم و آرامش را در آنجا جستجو می کنیم. طبیعت مه آلود تصویری خیره کننده را نشان مان می دهد و بعد نوبت تماشای خرس هاست. به سراغ خرسی می رویم که در حال شکار است و به سرعت یک ماهی به دست می آورد. 

کم کم اوج می گیریم و از بالا، زیبایی های آلاسکا را نظاره می کنیم و سفر کوتاه مان در همین جا به پایان می رسد. 

با کارناوال همراه باشید و تماشای این ویدیو را از دست ندهید.


:Video Details

Filming and Edit: Aliscia Young & Richard Sidey

Music: ‘Transcendence’ by Inga Liljestrom

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
مصطفی

بسیار زیباست

27 مرداد 1395

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET