ویدیو HD

آنتلوپ کانیون آریزونا | شگفتی خلقت در آمریکا

آمریکا؛ کشوری زیبا با جاذبه های طبیعی بسیار که سال ها زمان می برد تا تمام شگفتی های آن را ببینی و سر از داستانشان در بیاوری. پارک های ملی شگفت انگیز و زیبا، طبیعت بکر و دست نخورده، کوهستان های سر به فلک کشیده و دره های عمیق و ژرف که گویی راهی به دل زمین دارند، همه و همه زیباییی های این دیارند که باید ماجراجو باشی تا همه را ببینی. تا به حال بارها و بارها طعم این ماجراجویی را چشیده ایم و رهسپار آمریکا شدیم. تمام دیده ها و لحظات نابمان را با شما در ویدیوهای زیر به اشتراک گذاشتیم؛ از لمس آرامش طبیعت تا لحظه هایی نفس گیر از رویارویی با حیوانات وحشی آمریکا:

ویدیو HD از حیات وحش در پارک های ملی آمریکا

ویدیو HD از طبیعت آمریکا | آرامش را لمس کنید

ویدیو HD از سفری رویایی به ایالت های جنوبی آمریکا

ویدیو HD از طبیعت شگفت انگیز پارک ملی ردوود در آمریکا

این بار از میان تمام زیبایی ها می رویم به دل دره ای زیبا و اعجاب انگیز؛ دره ای که از آن با عنوان آنتلوپ کنیون Antelope Canyon ) یاد می شود. بیایید و همراه کارناوال در ویدیویی زیبا در میان این دره قدم بگذارید. از میان راهروهایی عجیب عبور کنید و رقص نور خورشید را به تماشا بنشینید. آنتلوپ کنیون دره ای عمیق و باریک است در جنوب غرب آمریکا، در ایالت آریزونا. این جا مأمن صخره ها و گذرگاه هایی است که هر انسانی را به تفکر وا می دارد. تفکر به اینکه این صخره ها با چنین اشکال عجیبی چطور به وجود آمده اند! می گویند این صخره ها را فرسایش در طول سالیان دراز به این شکل درآورده است. اما واقعیت چیست؟ آیا طبیعت تا این حد هنرمند و هنرشناس است که این چنین نقش بر سنگ های سخت زده و چنین جاذبه ی دیدنی را به وجود آورده است!؟ اما شاید بد نباشد این بار تنها لذت ببرید. سر به بالا بچرخانید و کاوش کنید در میان این سنگ ها تا شاید خودتان جواب سوالاتتان را بیابید. جالب است بدانید مقصدی که امروز به آن سفر کردید، در میان گردشگران و عکاسان حرفه ای بسیار محبوب است؛ چرا که زیبایی این مکان آن قدر مسحور کننده است که آن ها را به سوی خود می کشاند تا تصاویر و ویدیوهای بی نظیری را ثبت کنند. یکی از همین ویدیو ها را در پیش رو دارید؛ پس ببینید و لذت ببرید از هنر طبیعت و قدرت بی انتهای خداوند. همراه کارناول محو در تماشای آنتلوپ کنیون شوید.  

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET