کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

بیابان آتاکاما | سفر به کویر در تاریکی های شب

امروز آسمان را برگزیده ایم تا شگفتی های خیره کننده اش را در شبانه روز به تماشا بنشینیم. به سوی زیبایی هایی می رویم که بر روی زمین مانندی ندارند. از حرکت آرام و خرامان خرامان ابرها در آسمان روز تا شگفتی و درخشش کهکشان راه شیری در شب. به بیابان آتاکاما می رویم، جایی که پاک ترین و تاریک ترین آسمان بر روی زمین متعلق به اوست. به هیچ عنوان سفر آسمانی امروزمان را از دست ندهید و باری دیگر با ما همراه شوید.

در کنار دریاچه ی نمک و در تاریکی شب، به تماشای منظره ای نشسته ایم که بدون شک یکی از شگفت انگیز ترین معجزات خلقت پروردگار است. در کنار آب به آسمانی خیره می شویم که ستاره باران شده است. در این میان تماشای کهکشان راه شیری هم لذتی دوچندان دارد. اینجا بیابان آتاکاماست؛ یکی از خشک ترین بیابان های دنیا در آمریکای جنوبی که زیبایی آسمانش در دنیا شهره است. یک نگاه ساده به این آسمان، درخشش ستارگان فراوان و حرکت ابرهایی بی نظیر را در یکی از آرامترین مکان های دنیا در این ویدیو به شما هدیه می کنیم.

گوشه ای دنج را برگزینید و به آسمانی خیره شوید که که حرف های فراوانی با شما دارد. اما علاوه بر این آسمان، تماشای دریاچه ی نمک، برف های روی دامنه های کوه و کوهستانی استوار هم خالی از لطف نیست.

براستی که با تماشای تابش آفتاب طلایی رنگ در لا به لای ابرهای زیبا و خیره کننده ی این آسمان هم به اندازه ی نگاه به شب های درخشنده اش شگفت زده خواهیم شد.

با کارناوال همراه شوید و زیبایی های بیابان آتاکاما را در شب به نظاره بنشینید.

6 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

عالی بود

26 خرداد 1398

mozhgan p

سلام. بسیار بسیار عالی و شگفت انگیز واقعاً زبانم از بیان این همه عظمت و درخشش و زیبایی جهان قاصر هست واین تنها گوشه ای از بزرگی و عظمت پروردگار و خلقت را بیان میکند.خدایا سپاسگزارم بسیار لحظه لذت بخشی را برای من خلق نمودی

12 اردیبهشت 1398

کارناوال .

شور و هیجان فراوان را با ویدیو امروزمان به شما هدیه می دهیم. به همراه لحظاتی شاد و مفرح با تفریحی متفاوت و خلاقانه می خواهیم دقایق ماندگار را در خاطرتان ثبت کنیم. حتما تاکنون ویدیو های بسیاری از ماشین سواری هیجانی دیده اید اما ویدیو امروزمان با همه ی آن ها متفاوت است. شاید تاکنون تفریح امروز را در خاطرتان تجسم کرده باشید با ما همراه شوید و از نمایش امروز لذت ببرید. جعبه های کاغذی خالی را در طول جاده ای به روی هم چیده اند اما هدف از این کار چیست؟

19 تیر 1397

اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های نیکسام محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست