کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

بیابان آتاکاما | سفر به کویر در تاریکی های شب

امروز آسمان را برگزیده ایم تا شگفتی های خیره کننده اش را در شبانه روز به تماشا بنشینیم. به سوی زیبایی هایی می رویم که بر روی زمین مانندی ندارند. از حرکت آرام و خرامان خرامان ابرها در آسمان روز تا شگفتی و درخشش کهکشان راه شیری در شب. به بیابان آتاکاما می رویم، جایی که پاک ترین و تاریک ترین آسمان بر روی زمین متعلق به اوست. به هیچ عنوان سفر آسمانی امروزمان را از دست ندهید و باری دیگر با ما همراه شوید.

در کنار دریاچه ی نمک و در تاریکی شب، به تماشای منظره ای نشسته ایم که بدون شک یکی از شگفت انگیز ترین معجزات خلقت پروردگار است. در کنار آب به آسمانی خیره می شویم که ستاره باران شده است. در این میان تماشای کهکشان راه شیری هم لذتی دوچندان دارد. اینجا بیابان آتاکاماست؛ یکی از خشک ترین بیابان های دنیا در آمریکای جنوبی که زیبایی آسمانش در دنیا شهره است. یک نگاه ساده به این آسمان، درخشش ستارگان فراوان و حرکت ابرهایی بی نظیر را در یکی از آرامترین مکان های دنیا در این ویدیو به شما هدیه می کنیم.

گوشه ای دنج را برگزینید و به آسمانی خیره شوید که که حرف های فراوانی با شما دارد. اما علاوه بر این آسمان، تماشای دریاچه ی نمک، برف های روی دامنه های کوه و کوهستانی استوار هم خالی از لطف نیست.

براستی که با تماشای تابش آفتاب طلایی رنگ در لا به لای ابرهای زیبا و خیره کننده ی این آسمان هم به اندازه ی نگاه به شب های درخشنده اش شگفت زده خواهیم شد.

با کارناوال همراه شوید و زیبایی های بیابان آتاکاما را در شب به نظاره بنشینید.

کلیه حقوق مادی و معنوی برای کارناوال محفوظ است. استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط کارناوال امکان پذیر است.